Oficjalna strona internetowa serii Monogatari wyświetla tajemnicze odliczanie z literą „Y”

Anime Monogatari Series wprawiło fanów w szał wraz z pojawieniem się na oficjalnej stronie tajemniczego zegara odliczającego. Odliczanie zakończy się w czwartek o 18:00 czasu japońskiego, a niecierpliwi fani czekają na odkrycie, co może oznaczać „Y”.

To nie pierwszy raz, kiedy seria Monogatari zapowiada nadchodzące ogłoszenie poprzez tajemnicze odliczanie.

Seria Monogatari (Źródło: Studio Shaft)

W styczniu Aniplex rozpoczął oczekiwanie od podobnego odliczania z literami „O” i „M”, ostatecznie ujawniając plany dotyczące adaptacji anime książek Off temporada i Monster temporada napisanych przez uznaną autorkę NisiOisin.

Seria powieści Nisio Isina zadebiutowała w 2006 roku wraz z wydaniem dwutomowej historii Bakemonogatari, która później posłużyła jako podstawa do pierwszej adaptacji anime w 2009 roku. Od tego czasu seria nieprzerwanie fascynuje widzów zawiłą narracją i charakterystyczną grafiką styl i zapadające w pamięć postacie.

Ilustracja do anime (napisy: Studio Shaft)

Tomy poza sezonem, obejmujące Orokamonogatari, Wazamonogatari, Nademonogatari i Musubimonogatari, oferują zbiór opowiadań osadzonych w różnych momentach wszechświata Monogatari.

Tymczasem powieści z serii Monster temporada, w tym Shinobumonogatari, Yoimonogatari, Amarimonogatari, Ōgimonogatari i dwutomowe Shinomonogatari, wkraczają w nowe rozdziały serii, przedstawiając życie bohaterów podczas lat studenckich.

Kadr z anime (napisy: Studio Shaft)

Wraz z najnowszą powieścią, Ikusamonogatari, która trafi na półki w maju 2023 r., fani nie mogą się doczekać, jak seria Monogatari będzie nadal rozwijać swoją bogatą historię w miarę upływu czasu, a zegar odliczania rośnie, a oczekiwanie na nowy, ekscytujący rozdział w tej ukochanej serii rośnie. franczyza anime.

Autor