Hades 2 erken erişim Switch, PS5 ve Xbox Series X|S’e geliyor mu?

Hades 2, çok sevilen roguelike aksiyon RPG’sinin uzun zamandır beklenen devamıdır ve sonunda geldiği için daha mutlu olamazdım. Oyunun PC’de çıkmasıyla birlikte birçok kişi Hades 2’nin erken erişiminin Switch, PS5 ve Xbox Series X|S’e gelip gelmeyeceğini merak ediyor.

Hades 2 erken erişim tüm platformlara mı geliyor?

Ne yazık ki Hades 2’ye erken erişim yalnızca Steam ve Epic Games Mağazasıve öyle kalacak gibi görünüyor oyun çıkana kadar tamamen v.1.0 ile. Yani bilgisayarı ve Steam ya da Epic hesabı olmayan herkes için, Melinoe’nin Yeraltı Dünyası’nda yol alırken yaşadığı sıkıntıların ve sıkıntıların tadını çıkarmak için biraz daha beklemeniz gerekecek. (Hades 2’nin eksik bir hikayeye rağmen verdiği şaşırtıcı ilk izlenimler göz önüne alındığında bu talihsiz bir durum.)

Hades 2 v.1.0 ne zaman yayınlanacak?

Supergiant Games’e göre Hades 2, erken erişimde ile yıl boyunca büyük bir güncelleme 2024’ün sonlarında geliyor. Yani tam olarak yayın tarihi Hades 2 v1.0 için. şu anda bilinmiyor, ancak gelecekte olmasını beklemelisiniz 2025’in başı en erken.

Her şey geliştiricilerin oyundan ve ilerlemesinden ne kadar memnun olduklarına bağlı. Şimdiden o kadar çok eğleniyorum ki tam sürümünün daha erken çıkmasını umuyorum. Üzerinde çalıştıkları bazı güncellemeler şunlardır:

Bir hikayenin genişletilmesi erken erişimde mevcuttur. A yeni bölge yeni arkadaşlar, düşmanlar ve diğer sürprizlerle (tam olarak ne olduğunu öğrenmek için sabırsızlanıyorum). Kozmetik güncellemeler Kavşak için. Yeni bir Ana Silahvesaire.

Yıl sonunda gelecek büyük güncellemede tüm bunları alamayabileceğimizi unutmayın. Bazı özellikler tam lansmanla birlikte kullanımdan kalkabilir. Durum ne olursa olsun, bir Hades oyununa yeniden kavuşacağım için heyecanlıyım ve yeni eklemeler geldiğinde sabırsızlıkla bekliyorum.

Arcana kurulumunuzu çözmekte zorlanıyorsanız, şuraya göz atın…

Autor