Czy Hades 2 będzie mieć wcześniejszy dostęp na Switchu, PS5 i Xbox Series X|S?

Hades 2 to długo oczekiwana kontynuacja ukochanej gry RPG akcji w stylu roguelike i nie mógłbym być szczęśliwszy, że w końcu jest dostępny. Po premierze gry na PC wiele osób zastanawia się, czy Hades 2 będzie miał wcześniejszy dostęp na Switchu, PS5 i Xbox Series X|S.

Czy Hades 2 będzie dostępny w ramach wczesnego dostępu na wszystkich platformach?

Niestety, wcześniejszy dostęp do Hades 2 jest dostępny wyłącznie na platformie Steam i Epic Games Storei wygląda na to, że tak pozostanie do momentu uruchomienia gry w pełni z wersją 1.0. Zatem każdy, kto nie ma komputera PC ani konta Steam lub Epic, będzie musiał poczekać trochę dłużej, aż będzie mógł cieszyć się perypetiami i cierpieniami Melinoe przemierzającej Zaświaty. (Co jest niefortunne, biorąc pod uwagę niesamowite pierwsze wrażenie, jakie Hades 2 robi nawet przy niekompletnej historii.)

Kiedy zostanie wydany Hades 2 v.1.0?

Według Supergiant Games Hades 2 będzie we wczesnym dostępie przez cały rok, z jedna ważna aktualizacja pojawi się pod koniec 2024 r. A więc dokładnie Data wydania dla Hadesa 2 v1.0. w tej chwili nie jest znane, ale należy się tego spodziewać początek 2025 roku najwcześniej.

Wszystko zależy od tego, jak twórcy będą zadowoleni z gry i jej postępów. Świetnie się już bawię, więc mam nadzieję na wcześniejsze pełne wydanie. Niektóre aktualizacje, nad którymi pracują, obejmują:

Jakiś rozwinięcie fabuły która jest dostępna we wczesnym dostępie. A nowy region z nowymi przyjaciółmi, wrogami i innymi niespodziankami (nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się co dokładnie). Aktualizacje kosmetyczne dla Krzyżówki. Nowy Główna Brońitp.

Pamiętajcie, że możemy nie uwzględnić tego wszystkiego w dużej aktualizacji, która pojawi się pod koniec roku. Niektóre funkcje mogą zostać niedostępne po pełnej wersji. Tak czy inaczej, jestem podekscytowany, że mogę ponownie zagrać w grę Hades i nie mogę się doczekać nowych dodatków, gdy się pojawią.

Jeśli masz trudności z ustaleniem konfiguracji Arcany, sprawdź…

Autor