Kto rozmawiał z Aerith w gospodzie Junon w Final Fantasy VII Rebirth?

Po dotarciu do Junon główni bohaterowie zakończą pewne czynności w ramach głównego zadania i ostatecznie odpoczną w gospodzie. Tam Cloud usłyszy Aerith rozmawiającą z kimś w jej pokoju. Kto więc rozmawiał z Aerith w Junon Inn w Final Fantasy VII Rebirth?

Czyj to był głos w pokoju Aerith w Junon Inn w Final Fantasy 7 Rebirth?

Zdjęcie: Atak fanboya

Głos, który słyszy Cloud, to prawdziwy głos Red XIII. Mimo że Red opuszcza pokój Aerith, gdy zauważy, że Cloud słyszy ich rozmowę, gracze są przekonani, że to ktoś inny. W końcu Red brzmi zupełnie inaczej w Remake’u i do tego momentu w Rebirth. Jednak fani oryginalnej gry wiedzą, że Red jest jeszcze nastolatkiem. Choć ma prawie 50 lat, nadal uważany jest za bardzo młodego jak na swój gatunek. Aby traktować go poważnie, zmienia swój głos, aby wyglądał na bardziej dojrzałego i intelektualnego, tworząc tajemniczą dorosłą osobowość.

Rozmowa ujawnia także intrygujące szczegóły na temat Aerith, Whispers i Red XIII. Wygląda na to, że przed opuszczeniem Midgaru zarówno Red, jak i Aerith wiedzieli o przyszłych wydarzeniach. Aerith mogła użyć Strumienia Życia, aby przekazać tę wiedzę swojemu przeszłemu ja, czym następnie, jak się wydaje, podzieliła się nią z Marlene i Redem. To powiedziawszy, po opuszczeniu Midgara, żadne z nich nie wydaje się mieć żadnych wspomnień z tych wydarzeń, które jeszcze nie miały miejsca.

Istnieje wiele spekulacji na temat tego, co wydarzyło się w remake’u Final Fantasy VII. Nowe wydarzenia w Rebirth czynią niektóre teorie jeszcze bardziej intrygującymi. Co wiedziała Aerith i czy ma to jakieś znaczenie? Wygląda na to, że cała wiedza Aerith i Red XIII o ich zbliżającej się podróży została teraz utracona. Mimo to należy się zastanawiać, czy zanim szepty zabrały im te wspomnienia, zrobili coś, co mogłoby zmienić losy świata. Chyba nie będziemy…

Autor