Jak wyświetlać i udostępniać projekty w Butiku Daisy w Disney Dreamlight Valley

Po odblokowaniu Daisy i jej butiku nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak wyświetlać i udostępniać swoje projekty Touch of Magic w Disney Dreamlight Valley. Nie jest to funkcja intuicyjna, ponieważ nie można po prostu udać się do czyjegoś butiku i zapisać projektów — byłoby to zbyt proste.

Jak wyświetlić swoje projekty Touch of Magic w Display Dreamlight Valley

Aby wyświetlić swoje projekty Touch of Magic w Daisy’s Boutique, musisz wejść w interakcję z manekiny które znajdują się na parterze, a nie na górze w Strefie Wyzwania. Obszar wyzwań jest używany tylko do wyzwań butikowych Daisy, ale możesz go także ozdobić według własnego uznania pomiędzy wyzwaniami. Znajdujące się tam manekiny zachowują się jak te w twoim domu lub w twojej dolinie; można na nich zakładać ubrania, ale nie można ich używać do zmiany lub zapisywania strojów.

Zrzut ekranu wykonany przez Prime Juegos

Podejdź do dowolnego z dwóch manekinów, który chcesz i wejdź z nim w interakcję. Twój awatar zada sobie pytanie: „Co powinienem zrobić?” a następnie daje możliwość dodania projektu do manekina. Możesz wybrać dowolny z istniejących projektów Touch of Magic i wsunąć go na manekin.

Po otwarciu Butiku odblokowują się dwa manekiny i dwa miejsca na meble, ale możesz zapłacić za ich większą liczbę. To kosztuje 20 000 złotych monet dla każdej przestrzeni, a w tej chwili możesz mieć na wystawie cztery projekty odzieży i trzy projekty mebli.

Zrzut ekranu wykonany przez Prime Juegos

To wszystko, co musisz wiedzieć, aby wyświetlać swoje projekty w Daisy’s Boutique, więc przełączmy się i porozmawiajmy o udostępnianiu Twoich projektów innym graczom Disney Dreamlight Valley.

Jak udostępniać projekty Touch of Magic w Disney Dreamlight Valley

Zrzut ekranu wykonany przez Prime Juegos

Z pomocą niesamowitego członka społeczności Disney Dreamlight Valley (DDLV) udało mi się udokumentować ten proces. Carexismatic (który udzielił mi pozwolenia na wykorzystanie…

Autor