Hades 2 Romantizm Açıklaması

Zamanla kalitesi sayesinde hayranların büyük bir kısmını kendine çekmeyi başaran Hades oyununun devamı olan Hades 2, nihayet PC’de Erken Erişim’de. Bu maceraya devam edebilmeyi bekleyen herkes, sonunda bunu başarabildiği için çok mutlu olacak. Bu bağlamda birçok kişi Hades 2’nin romantik seçeneklerinin nasıl çalıştığını merak etmeye başladı.

Bu nedenle bu yazımızda size bu konuda bilmeniz gereken her şeyi anlatacağız. Böylece fırsat bulur bulmaz oyundaki diğer karakterlere nasıl davranmanız gerektiğini bileceksiniz.

Hades 2 Romantik Seçenek

İlk bölümde oyuncular bazı karakterlerle romantik ilişkiler kurma olanağına sahip oldu. Ancak Hades 2’de geliştiriciler bu işlevselliği daha da geliştirmeye ve oyunculara arkadaşlarıyla bağ kurma fırsatı vermeye karar verdiler. Elbette hepsi aşk türünden olmayacak ve bir ilişkiyle sonuçlanmayacak ancak Hades 2’de öncekine göre daha fazla olasılığın olduğunu bilmek güzel.

Bu ikinci bölümde dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de diğer karakterlerle hamamda banyo yapmak, balığa gitmek gibi aktiviteler gerçekleştirebileceğinizdir. Aslında her iki aktivite de oyundaki karakterlerle ilişkinizi geliştirmek için çok önemli. Neyse ki herhangi bir özel kısıtlama yok gibi görünüyor, dolayısıyla bu aktivitelere herkesle katılmaya karar verebilirsiniz.

İlk bölümde olduğu gibi Hades 2’de de bir karakterle ilişki geliştirmek, belirli sahnelerin elde edilmesine yol açacaktır. Sonuç olarak, eğer karakterinizle aşk yaşamaya karar verdiğiniz kişi arasındaki bu romantik sahnelere şahit olmak istiyorsanız, mutlaka ekstra bazı aktivitelere katılmak zorunda kalacaksınız.

Ancak o zamandan beri…

Autor