Zagreus Hades 2’de mi?

Hades 2 şu anda Erken Erişimde ve oyuncuların aklındaki pek çok sorudan biri de ilk oyunun kahramanı ve Melinoe’nin kardeşi Zagreus’un bu devam oyununda görünüp görünmeyeceğidir.

Hades 2’de Zagreus var mı?

Evet, Hades 2’de Zagreus bir şekilde var ama sandığınız gibi değil. Oyuna başlarken Kavşakta bir tablonun içinde görülüyor. Melinoe’yi Hades, Persephone ve tabii ki Zagreus’un yanında bebek olarak gösteriyor. Yine de onu ilk oyunda gördüğümüzden oldukça farklı görünüyor. Sadece tablonun önüne gitmek Melinoe’nin birkaç kelime söylemesine neden olacak.

Prime Juegos’ın ekran görüntüsü

Oyunun sonuna doğru Melinoe, Chronos’la karşılaştığında, House of Hades’te Hades’in kendisi olarak kısaca oynayabileceğiniz bir ara sahne görünecek. Chronos yönetimi devraldığında neler olduğunu görüyoruz ve sonunda onunla bir odada buluşacaksınız. Dondurulmuş birçok karakter göreceksiniz ve bunlardan biri Zagreus’tan başkası değil.

Prime Juegos’ın ekran görüntüsü

İlk oyundaki karakter modelinin aynısı olduğundan şüphesiz odur. Saldırgan bir pozda görünüyor, bu yüzden donmuşken birine, muhtemelen Chronos’a saldırmaya çalışıyormuş gibi görünüyor.

Prime Juegos’ın ekran görüntüsü

Chronos, Zagreus’un ölmediğinden emin olabilmemiz için onları “asla geçmeyecek bir ana hapsettiğini” söylüyor. Melinoe’nin Hades 2’nin yaşam döngüsünde Zagreus’la karşılaşıp karşılaşmayacağını bilmiyoruz ancak şimdilik oyundaki kaderinden eminiz.

Hades 2 hakkında daha fazla bilgi için Cinder’ı nasıl edinebileceğinizi ve Fate Fabric’i oyunda nasıl edinebileceğinizi burada, Profesyonel Oyun Kılavuzlarında bulabilirsiniz.

Prime Juegos izleyicilerimiz tarafından desteklenmektedir. Sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla satın aldığınızda, bir miktar kazanabiliriz…

Autor