Yetişkin Swim Yayını Rick and Morty: Animenin İlk Bakış Önizlemesi

Animeler 2024’te gösterime girecek

Adult Swim’in YouTube kanalı, Cumartesi günü Rick and Morty: The Anime serisi için bir ilk bakış videosu yayınlamaya başladı.

© Yetişkin Yüzmek, Telekom Animasyon Filmi

Gösteri 2024’te Adult Swim ve Max’te yayınlanacak ve ayrıca Adult Swim Kanada’da da yayınlanacak.

Anime, ana Rick and Morty animasyon serisinden uyarlanmış temalar ve olaylar içeren orijinal bir çalışma olacak.

Takashi Sano (Tower of God), Telecom Animation Film’in (Lupin III, Shenmue the Animation) 10 bölümlük dizisini yazıyor ve yönetiyor. Daha önce “Rick and Morty vs. Genocider” ve “Summer Meets God (Rick Meets Evil)” animasyonlu kısa filmlerini yönetmişti. Dizinin yapımcılığını Sola Entertainment üstleniyor ve yapımcılar arasında Maki Nagano, Max Nishi ve Takenari Maeda yer alıyor. Yu Kiyozono (TAF) animasyon yapımcısı, Yuuki Kakizoe (TAF) ise yardımcı yapımcı.

Jason DeMarco ve Joseph Chou yönetici yapımcılardır. Arisa Matsuzawa (TAF) sanat yönetmeni ve Makiko Kojima (Studio Road) renk tasarımcısıdır. Sou Ki (Souki Production) CGI yönetmeni, Kaori Kobayashi özel efekt süpervizörü, Tatsuo Noguchi (TDF) kompozit yönetmeni ve Yoshihiro Kasahara kurgucudur. Kōichi Iizuka ses yönetmeni ve Tetsuya Takahashi Terra-Musica’nın müziklerini besteliyor.

Code of Zero’dan OC, Cameron Earnshaw ile birlikte açılış tema şarkısı “Love is Entropy”yi seslendiriyor. OtoneZ sözlerini yazdı, müziği besteledi ve şarkının aranjmanını yaptı.

Studio DEEN, Rick and Morty serisi için Toonami’de yayınlanan ve Mart 2020’de çevrimiçi olarak yayınlanan ilk “Samurai & Shogun” animasyon kısa filmini üretti. Adult Swim, Kasım 2021’de bir devam filmi yayınladı.

Adult Swim, Ekim 2021’de Rick and Morty serisi için 11 dakikalık “The Great Yokai Battle of Akihabara” animasyonlu kısa animasyonunu yayınladı. Kısa film aynı zamanda Toonami’de de yayınlandı…

Autor