Wyjaśnienie zawodów Monopoly Go Tycoon: Jak działa to wydarzenie w trybie współpracy?

The Wyścigi Monopoly Go Tycoon to nowe duże wydarzenie, które ma możliwość globalnej premiery. Jest obecnie dostępna na Filipinach, więc jeśli jesteś poza tym regionem, musisz użyć VPN, aby uzyskać do niej dostęp. Jeśli jednak deweloper Scopely uzna to wydarzenie za sukces, może wejść do rotacji innych minigier, takich jak Peg-E Prize Drop, wydarzenie polegające na kopaniu skarbów i wydarzenie dla partnerów w trybie współpracy. Te mini-gry były dość zbędne, więc dobrze byłoby zobaczyć coś nowego, co mogłoby wstrząsnąć sytuacją. Oto wszystko, co wiemy do tej pory o działaniu Tycoon Racers w Monopoly Go na iOS i Androida.

Jakie są zasady zawodów Monopoly Go Tycoon Racers?

Minigra Monopoly Go Tycoon Racers działa podobnie do wydarzenia partnerów, z tą różnicą, że wprowadza element PvP, ponieważ Twoja drużyna będzie rywalizować z trzema innymi zespołami w poszukiwaniu nagród.

Wydarzenie Tycoon Racers to trzydniowe wydarzenie rozpoczynające się od fazy początkowej, w której musisz dołączyć i stworzyć drużynę złożoną z czterech innych graczy. Główną różnicą pomiędzy drużyną, którą tu tworzysz, a zwykłym wydarzeniem dla partnerów jest to, że czterech graczy w twojej drużynie będzie w tej samej grupie. Dlatego bardzo ważne jest upewnienie się, że członkowie twojej grupy mają duży bank kości. Przez cały czas trwania wydarzenia będziecie musieli zbierać flagi z szachownicą, lądując na polach z nimi na planszy, realizując cele Szybkiej wygranej i otwierając darmowe prezenty ze sklepu w grze.

Twoja drużyna zostanie następnie połączona z trzema innymi zespołami, które będą rywalizować ze sobą w dwóch wyścigach, jednym odbywającym się drugiego dnia, a drugim trzeciego. Podczas wyścigu użyjesz zebranych flag, aby aktywować wałek z trzema kostkami, przy czym każdy rzut kosztuje 20 flag przy podstawowym mnożniku x1. Podobnie jak koło w wydarzeniu dla partnerów, tutaj możesz zwiększyć mnożnik…

Autor