Wszystkie gry autorstwa BigMode, wydawnictwa Dunkey’s

Świat gier wideo stale się rozwija i nie tylko gry dużych producentów oprogramowania, ale także mniejszych zespołów odnoszą sukcesy. Przykładem jest niedawna gra Animal Well, wydana przez BigMode, wytwórnię Dunkey. Recenzje zarówno krytyków, jak i graczy podkreślają, jak zwycięski pomysł może zarobić fortunę, nawet dla małych zespołów. Ale co przygotowała dla nas ta wytwórnia wydawnicza?

W tym artykule postanowiliśmy zebrać wszystkie gry BigMode w jednym miejscu. W ten sposób będziesz więc miał okazję zapoznać się ze wszystkimi projektami, które są w przygotowaniu i sprawdzić, czy są one czymś, co może przyciągnąć Twoją uwagę, czy nie.

Co to jest BigMode?

Wydawca BigMode ma niedawną historię, więc pod jego szyldem nie ukazało się jeszcze zbyt wiele gier. Nie oznacza to jednak, że możemy przekazać Ci informacje o tym, co jest w danej chwili dostępne. Ale zanim to zrobimy, chcemy powiedzieć kilka słów o tym, czym jest firma, aby mieć pełniejszą wizję.

Bigmode to małe wydawnictwo założone w 2022 roku przez Videogamedunkey (znanego również jako Jason) i jego żonę Leah. Naprawdę zależy im na grach wideo, które są zrobione z sercem i dają dużo frajdy, dlatego rozpoczęli ten projekt. Ich zadaniem jest pomóc tym grom zostać zauważonym, ponieważ świat gier niezależnych może czasami wydawać się zbyt zatłoczony.

Ponieważ kochają tę branżę i wszystkich, którzy za nią stoją, Bigmode to ich sposób na pomaganie i zachęcanie tych, którzy ciężko pracują, aby tworzyć świetne gry. Chcą rzucić światło na te gry i zobaczyć więcej tego, co kochają w grach. Przy takim założeniu prawdopodobnie usłyszymy o nich w przypadku gier niezależnych przez kilka lat.

Lista gier BigMode

Teraz, gdy przekazaliśmy Ci podstawowe informacje na temat tego, kim jest BigMode i jaki jest jego cel, możemy kontynuować…

Autor