Wojna w szarej strefie: jak wyleczyć zawroty głowy

Warto dowiedzieć się, jak leczyć zawroty głowy w Gray Zone Warfare, gdyż unikanie tych objawów będzie nie tylko niebezpieczne dla zdrowia postaci, ale także utrudni rozgrywkę. Dzieje się tak dlatego, że gdy twoja postać dostanie zawrotów głowy, wzrok zacznie się zamazywać, co oznacza, że ​​szybko tracisz krew. W rezultacie wiedza o tym, jak natychmiastowo wyleczyć tę dolegliwość, jest niezbędna, jeśli chcesz przeżyć. Aby pomóc Ci zrozumieć, jak łatwo możesz naprawić ten objaw i odzyskać zdrowie, oto wszystko, co musisz zrobić.

Jak wyleczyć zawroty głowy w Gray Zone Warfare

Jak wspomniano wcześniej, zawroty głowy w Gray Zone Warfare są spowodowane dużą utratą krwi, która może wystąpić na skutek obrażeń lub postrzelenia przez wrogów. Gdy tylko zaczniesz tracić krew, wzrok Twojej postaci zostanie zniekształcony, co wpłynie na Twój cel. Gracze mogą zakładać, że picie wody pomoże im naprawić ten efekt zawrotów głowy, jednak pomoże to jedynie wyleczyć łagodne zawroty głowy.

W związku z tym, aby wyleczyć ten problem, będziesz musiał użyć a Torba na krew. Po jego użyciu zniekształcony obraz zacznie zanikać, a Twoja postać będzie zdolna do ponownego wkroczenia na pole bitwy. Należy zauważyć, że gracze korzystający z wczesnego dostępu już to otrzymają trzy duże worki na krew w swoim ekwipunku a każdy z nich będzie zawierał 500 mililitrów krwi.

Dodatkowo, jeśli chcesz więcej tego przedmiotu przywracającego zdrowie, Małe worki na krew można kupić u Sprzedawca szczurów laboratoryjnych za 117 dolarów. Po rozpoczęciu postępów w grze będziesz mógł odblokować wysokiej jakości worki z krwią, co będzie bardziej korzystne.

To wszystko, co musisz wiedzieć, aby wyleczyć zawroty głowy w Gray Zone Warfare. Koniecznie przejrzyj wszystkie nasze inne Wojna w szarej strefie przewodniki, aby dowiedzieć się więcej o tej grze.

Autor