Wojna w szarej strefie: jak przymocować tłumik

Gracze chcą dowiedzieć się, jak podłączyć tłumik Wojna w szarej strefie. Dodatkowe dodatki do broni, których użyjesz, będą miały wpływ na cel, dlatego coraz ważniejsze staje się wyposażenie najlepszych i najpotężniejszych dodatków, aby poprawić precyzję podczas strzelania do wrogów.

Co więcej, broń, której używasz i jej modyfikatory pomogą ci przeforsować bitwy i wygrać każdą walkę. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy w zrozumieniu, jak korzystać z tej opcji dostosowywania i wyposażyć się w przydatne modyfikatory i dodatki, oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Jak odblokować i dołączyć tłumik w Gray Zone Warfare

Jeżeli chcesz skorzystać z załączników lub modyfikatorów musisz je uzyskać od sprzedawcy, Gunny. Sprzedaje mnóstwo potężnych broni i różnych modyfikatorów, które możesz dołączyć do swojego wyposażenia.

Proces dodawania załącznika jest dość prosty. Musisz wybrać zakładkę „Postać” i przejść do strony „Sprzęt”. Gdy kliknij broń prawym przyciskiem myszy chcesz, wybierz „Sprawdzać‘ opcja.

Otworzy się menu pokazujące wszystkie miejsca na dodatki i modyfikatory, które aktualnie posiadasz dla tej konkretnej broni. Aby założyć inny dodatek, musisz przeciągnąć i upuścić modyfikatory w odpowiednim miejscu dołączenia.

Aby odblokować tłumiki, będziesz potrzebować Gunny Poziom 2. Jednak samo osiągnięcie tego nie wystarczy. Ty też będziesz musiał użyj lufy lub urządzenia wylotowego, aby przymocować tłumik.

Na przykład, jeśli używam Pistolet Glock 17muszę najpierw odblokować Zoptymalizowana gwintowana lufa Glock 17 Match Grade. Po tym będę musiał zdobyć Wygnaj tłumik. Kiedy już będę mieć te załączniki, przeciągnę plik Tłumikwrzuć to do Beczka, a następnie dodaj ten załącznik w odpowiednim miejscu. Robiąc to, mogę używać Glocka 17 z tłumikiem.

Innym przykładem jest użycie broni palnej M4A1. Najpierw odblokuj i dodaj Socom 3 Prong Flash Hider…

Autor