Wojna w szarej strefie: jak ożywić przyjaciół ze śpiączki

Jedną z najtrudniejszych rzeczy do zrobienia w Gray Zone Warfare jest wydostanie się ze śpiączki. Jest to bardzo zagmatwany stan, w jakim może znajdować się twój członek drużyny, ponieważ kiedy po nim przejdziesz, zobaczysz, że nie jest całkiem martwy. Jednak lista instrukcji, które można uzyskać, aby je wyleczyć lub ożywić, nie wydaje się działać prawidłowo. Nie martw się, to właściwie nie jest błąd, a gra została zaprojektowana w taki sposób, że powrót do życia jest nie lada wyzwaniem.

Jak ożywić kogoś ze stanu śpiączki w Gray Zone Warfare

Źródła obrazu: Klip filmowy w serwisie YouTube. Zbadaj i zatamuj krwawienie swojego przyjaciela, aby ożywić go ze śpiączki w Gray Zone Warfare.

Aby wyjść ze stanu śpiączki, upewnij się, że wszystkie potrzebne przedmioty lecznicze są dostępne w kieszeni lub na platformie. Następnie musisz zatamować krwawienie i na koniec skorzystać z worka z krwią, aby dokończyć zabieg. Ważne jest, aby najpierw ustalić, czy są martwi, czy też znajdują się w śpiączce. Jeśli nie oddycha, jest to pierwsze, jeśli jednak się nie porusza, ale ciężko oddycha, jest to drugie. Oto co musisz zrobić:

Podejdź do przyjaciela lub kolegi z drużyny, który jest w śpiączce. Następny, ukończyć badanie. Dzięki temu dowiesz się, jakie procedury musisz wykonać. Na przykład, jeśli ma uraz narządu, musisz najpierw użyć zestawu chirurgicznego, aby go wyleczyć.
Po zatamowaniu krwawienia Twój towarzysz powinien móc się poruszać. Jeśli to możliwe, ukryj się w bezpiecznym miejscu.
Następny, użyj worka na krew, to napełni ich krew. Teraz, powinny wrócić do normy.

Jeśli próbujesz wyleczyć lub wskrzesić kogoś ze śpiączki, spróbuj zabrać ze sobą:

Bandaże – Pomagają zatrzymać średnie i lekkie krwawienia.
Worki na krew – Aby przetoczyć krew przyjacielowi w stanie śpiączki.
Szyny – Służy do leczenia złamań, których doznali twoi koledzy z drużyny.
Zestawy chirurgiczne

Autor