Weekly Shonen Jump ujawnia zapowiedź trzech nowych mang

Weekly Shonen Jump wydawnictwa Shueisha od dawna jest okrzyknięty miejscem docelowym dla wschodzących talentów mangowych. Mając bogatą historię, obejmującą kultowe tytuły, takie jak Naruto, Dragon Ball i Yu Yu Hakusho, nic dziwnego, że czytelnicy z niecierpliwością czekają na każdą nową premierę wydawcy.

Teraz Shueisha drażni fanów, rzucając okiem na trzy nadchodzące serie, które zapowiadają się na kolejną wielką rzecz w mandze.

W niedawnym wydaniu promocyjnym Shueisha ujawniła zapowiedź tych bardzo oczekiwanych nowych tytułów, które zadebiutują w nadchodzących tygodniach. Moment nie mógł być lepszy, gdyż premiera została zaplanowana tuż przed przerwą magazynu z okazji Złotego Tygodnia. Zatem miłośnikom mangi szukającym świeżych lektur ta nowa seria z pewnością przypadnie do gustu!

Jednym z tytułów wywołujących spore zamieszanie jest „Negai no Astro” autorstwa nie kogo innego, jak Kena Wakui. Fani są szczególnie podekscytowani tą zapowiedzią, biorąc pod uwagę znakomite osiągnięcia Wakui, zwłaszcza w popularnym serialu Tokyo Revengers.

W 19 numerze Weekly Shonen Jump ujawniono, że w nadchodzących tygodniach ukażą się trzy nowe mangi

• „Negai no Astro” Kena Wakui (Tokyo Revengers) ukaże się w numerze 20

• „Kyokutō Necromance” autorstwa Fusai Naby (Aliens Area) ukaże się w numerze 21

• „Cykl Biyori” autorstwa… pic.twitter.com/wDEagqEetN

— 🧭MangaAlerts #uw7s🌊 (@MangaAlerts) 7 kwietnia 2024 r

Chociaż Wakui wcześniej współpracował głównie z Kodanshą, wygląda na to, że teraz wraz z Shueishą wyruszają na nowe terytoria w ramach swojego najnowszego przedsięwzięcia manga.

Do składu dołącza „Kyokuto Necromance” Fusai Naby, znanego z pracy nad „Aliens Area”. Dopełnieniem trio jest „Cycle Biyori” Kobayashiego Omusuke. Jeśli chodzi o premierę, seria Wakui ma trafić na półki w przyszłym tygodniu, a Naba i Omusuke dołączą do nich w kolejnych tygodniach.

Tygodniowy Shonen Jump Nowa Seria Kolor…

Autor