V Rising’in Zorluk Derecesini Değiştirebilir misiniz? Yanıtlandı

V Rising’in ilk sürümünde oyuncular, Ark’a benzer şekilde zorluğu yalnızca geniş sunucu ayarlama kaydırıcıları aracılığıyla ayarlayabiliyordu. Ancak 1.0 güncellemesinin yayınlanması, oyunun bazı işleyiş şeklini değiştirdi ve bu da yeni ve geri dönen oyuncuların kafasını karıştırabilir. İşte bilmeniz gereken her şey bu V Rising’in zorluğunu değiştirebiliyorsanız.

V Rising’in Zorluk Seçenekleri Var mı? Yanıtlandı

Kolay cevap şudur V Rising’in zorluğunu değiştirebilirsiniz. Stunlock Studios, yeni zorluk ayarlarının nasıl çalışacağı da dahil olmak üzere 1.0 sürümünün/güncellemesinin ayrıntılı bir özetini sundu.

Bunlar oyun içinde bir sunucu ayarı olarak mevcut olacak ve oyunu barındırıyorsanız ayarları istediğiniz zaman istemcinin içinden değiştirebilmeniz gerekir. Ancak efektlerin düzgün bir şekilde etkili olması için hızlı bir yeniden başlatma yapmanız gerekecektir.

Deneyiminizi nasıl uyarlamak istediğinize bağlı olarak seçebileceğiniz üç farklı seçenek vardır. Söylendiği gibi bunlar yalnızca sunucu ana bilgisayarı tarafından ayarlanabilir, bu nedenle farklı oyunlara katılırken dikkatli olmak isteyebilirsiniz.

Rahat Mod

Savaşma veya yanlış düşman tarafından tamamen yok edilme konusunda fazla endişelenmenize gerek kalmadan sadece keşfetmek istiyorsanız, Relaxed kesinlikle hızınızdır.

Güneş hasarı azaldı. Kan daha yavaş akıyor. Düşmanlar daha az hasar verir. V Kan patronlarının sağlığı daha az.

Normal Mod

Normal zorluk, oyununuzu değiştirmez veya oyununuza özel bir şey eklemez; her şeyi tam olarak amaçlandığı gibi deneyimleyebilirsiniz. Bununla başlamak iyi bir seçimdir çünkü neyi ayarlamak isteyebileceğinizi anlamanıza yardımcı olacaktır.

Acımasız Mod

V Rising’i çok kolay bulduysanız, bunu uzun süre düşünmemenizi sağlayacak bir zorluk var. Acımasız, oyunda yeni olan hiç kimse için olmayan kesin bir mücadeledir.

Birçok V Blood patronunun artık yeni davranışları ve yetenekleri var. V Blood patronları…

Autor