Twórca Akane-banashi składa hołd Akirze Toriyamie z Dragon Ball na nowej okładce

Seria manga Akane-banashi wprowadziła niedawno ekscytujący rozwój fabuły wydarzenia Futatsume Debut Event, przyciągając czytelników specjalnym ukłonem w stronę Dragon Ball poprzez okładkę najnowszego rozdziału.

Akane-banashi, szybko zyskując miano jednego z najgłośniejszych seriali w magazynie Weekly Shonen Jump, wydawanym przez Shueishę, wyróżniła się nowatorskim zgłębianiem historii Rakugo.

Seria konsekwentnie ukazuje rozwój swojej bohaterki, Akane, która stara się ugruntować swoją reputację w świecie Rakugo, a zarówno narracja, jak i grafika są wysoko oceniane za ich jakość.

Twórcy Akane-banashi, Yuki Suenaga i Takamasa Moue już wcześniej włączyli hołdy dla innych znanych serii Shonen Jump, a mimo to wyrazili swój podziw w grafice Rozdziału 105.

Akane-banashi, Ch. 105: Awans Akane jest nadal przedmiotem dyskusji wśród mistrzów rakugo! Przeczytaj BEZPŁATNIE z oficjalnego źródła! https://t.co/dTQ9ThV9bw pic.twitter.com/ha80n054On

— Shonen Jump (@shonenjump) 7 kwietnia 2024 r

Okładka tego rozdziału, utrzymana w żywych kolorach, przedstawia bohaterkę Akane wykonującą falę Kamehameha, odzwierciedlającą kultowy ruch Goku i innych postaci z Dragon Ball.

Ten hołd jest szczerym hołdem złożonym legendarnemu Akirze Toriyamie, jeszcze bardziej wzbogacając związek mangi z korzeniami Shonen Jump.

Po wiadomościach o śmierci Akiry Toriyamy na początku wiosny Yuki Suenaga, współtwórczyni Akane-banashi, znalazła się wśród kilku artystów Shonen Jump, którzy złożyli kondolencje, stwierdzając:

„To było tak nagłe, że brak mi słów. Z głębi serca, spoczywaj w pokoju.”

Okładka tego rozdziału inspirowana Dragon Ballem wynosi ich hołd na nowy poziom, świętując…

Autor