Twoje rankingi anime – najlepsze na wiosnę 2024 r., 1–28 kwietnia

Przyjrzyjmy się, co czytelnicy ANN uważają za najlepszy (i najgorszy) sezon, na podstawie ankiet, które można znaleźć w naszych codziennych recenzjach transmisji strumieniowych oraz na stronie Twój wynik z najnowszymi simulcastami.

Pamiętaj, że te rankingi opierają się na tym, jak oceniali ludzie poszczególne odcinki z Obecny sezon, a nie na ogólną jakość czy popularność serii. W rankingu brane są pod uwagę tylko tytuły, które są legalnie odtwarzane strumieniowo w Ameryce Północnej i są wystarczająco popularne, więc dół listy może oznaczać „do obejrzenia”, a nie „zły”. Więcej szczegółów znajdziesz w uwagach.

Nie zapomnij przejść do strony Twój wynik, aby ocenić odcinki oglądałeś w tym tygodniu

Rankingi odcinków na tydzień 22–28 kwietnia

Wykres obok aktualnego rankingu odcinków z tego tygodnia przedstawia zmianę pozycji z tygodnia na tydzień. Podczas gdy niektóre seriale są stabilne, inne gwałtownie wahają się w rankingach w zależności od siły każdego odcinka. Jeśli serial nie ma odcinka w danym tygodniu, zamiast niego jako symbol zastępczy używany jest odcinek z poprzedniego tygodnia. Pierwszy odcinek każdego serialu jest uważany za część pierwszego tygodnia, nawet jeśli w rzeczywistości był transmitowany strumieniowo w drugim tygodniu.
Kliknij liczby, aby wyróżnić konkretną serię.

Skumulowany ranking serii na dzień 28 kwietnia

W rankingu każdego tygodnia uwzględniana jest ocena odcinków z poprzednich tygodni. W miarę zbliżania się końca sezonu ranga każdej serii zacznie się umacniać, a my poznamy prawdziwych zwycięzców i przegranych.
Kliknij liczby, aby wyróżnić konkretną serię.

Notatki

Zastrzeżenie: rankingi są jedynie średnią opinii opublikowanych w celach rozrywkowych i informacyjnych. ANN nie składa żadnych oświadczeń dotyczących istotności statystycznej lub odporności na spam.

Rankingi są obliczane przy użyciu metody par rankingowych, z tą różnicą, że tytuły bez oceny są…

Autor