Tüm NBA 2K Mobil Kodları (Mayıs 2024)

Güncelleme: 4 Mayıs 2024

En yeni kodları aradık!

NBA 2K söz konusu olduğunda MyTeam tam da orada. Ancak oyuncular video oyunu sürümünde biraz farklı bir dönüş arıyorlarsa, NBA 2K mobil uygulamasına erişim (MyTeamNBA2K23 yardımcı uygulamasıyla karıştırılmamalıdır) onu bulacağınız yerdir.

Konsol sürümü gibi MyTeam’in de paket satın almak için oyun içi para birimine ihtiyacı vardır, bu nedenle oyuncular paketleri ve diğer ödülleri herhangi bir şey satın almadan biriktirebilirken, takımınızı oluşturmayı çok daha zor hale getirir. Bu nedenle kodlar için gözlerinizi dört açmanız önemlidir. Resmi 2K Mobil Twitter hesabını takip etmek iyi bir başlangıç ​​olacaktır.

Peki oyuncular şu anda ne tür ikramlarla ilgileniyor?

Haziran Ayı Geçerli NBA 2K Mobil Kodları

PLAZMABOŞ — Chris Bosh Kartı için kodu kullanın (Yeni) KAT50PARÇA — Karl-Anthony Towns Kartının kodunu kullanın HİMMİBUTLER — Jimmy Butler Kartının kodunu kullanın CJHARDAWAY — Penny Hardaway Kartının kodunu kullanın AMBERYAO — Yao Ming Kartının kodunu kullanın MTRİPLİ ÇİFT — Oscar Robertson Kartı kodunu kullanın S6COVERSTAR — Donovan Mitchell Kartı ve Donanımı için kodu kullanın TEŞEKKÜR EDERİMLO — Carmelo Anthony Kartının kodunu kullanın İNCİ — Zach Levine Kartı için kodu kullanın RÜYA — Hakeem Olajuwon Kartı için kodu kullanın

Bu kodlar mevcutken bunları nasıl kullanırsınız? Aslında Kullan seçeneği yalnızca kullanılabilir bir kod olduğunda görünür.

Uygulamanın kendisine gelince, oyuncuların uygulamaya erişmek için aşağıdakileri yapması yeterlidir:

NBA 2K Mobil uygulamasını indirin.

iOS
Android

Ekibinizi oluşturmaya başlayın.

Oyuncular takımlarını şekillendirmek için çeşitli paketler ve yükseltmeler alabilirler.

Kullanılacak bir kod varsa, bunu bileceksiniz.

Bir kod mevcut olduğunda ‘Kullanım’ seçeneği görünecektir.

Ve işte karşınızda, 2K hayranları. İmkanı olmayanlar için…

Autor