“Tsuiraku JK to Haijin Kyōshi” Devam Filmi Duyurusu

Sora’nın Tsuiraku JK’dan Haijin Kyōshi mangasına canlı aksiyon serisi uyarlamasının resmi Twitter hesabı, Salı günü, 18 Haziran’da prömiyeri yapılacak olan Tsuiraku JK’dan Haijin Kyōshi Lesson2’nin devamı niteliğindeki filmi duyurdu. Ayrıca ekip, kısa bir teaser ve iki tane yayınladı. önemli görseller. Yeni görüntülerin yer aldığı bir derleme bölümünün 11 Haziran’da yayınlanması planlanıyor.

Kadroya geri dönen HiHi Jets üyesi Ryo Hashimoto, öğretmen Jin Haiba rolünü yeniden canlandıracak, Akari Takaishi ise öğrenci Mikoto Ochiai olarak geri dönecek. Diziyi Play it Cool Guys’ın yönetmenliğiyle tanınan Yuka Eda yönetecek ve senaryoyu Natsuki Takahashi ve Ayumi Shimo birlikte yazacak.

Tsuiraku JK’dan Haijin Kyōshi’ye Devam Filmi Geliyor (Kredi: Tsuiraku JK canlı aksiyon serisinin Twitter hesabı)

Manganın anlatımı lise öğrencisi Mikoto Ochiai’nin okulun çatısından atlayarak intihar etmeyi düşünmesiyle başlıyor. Ancak öğretmen Jin Haiba müdahale eder ve onu yeniden düşünmeye ikna eder ve bunun yerine bir ilişki teklif eder.

Manganın yaratıcısı Sora, seriyi Temmuz 2017’de Hakusensha’nın Hana to Yume dergisinde yayınladı. Başlangıçta kısa bir seri olarak tasarlanan seri, daha sonra uzun vadeli bir serileştirmeye dönüştü. Hakusensha’nın Hana to Yume dergisinin bu yılki yedinci sayısında duyurulduğu gibi manganın beş bölüm halinde sonuçlanması planlanıyor.

Tsuiraku JK’dan Haijin Kyōshi’ye Devam Filmi Geliyor (Kredi: Tsuiraku JK canlı aksiyon serisinin Twitter hesabı)

Sora takma adını kullanan Sora Mizuki, Kodansha’nın Bessatsu Friend dergisinde yayınlanan The Story of Our Impossible Love gibi başka eserler de yazmıştır ve Tail Yuzuhara ile A Reincarnated Witch Spells Doom mangasında işbirliği yapmaktadır.

Autor