Tomodachi Game Manga 2024 Sonbaharında Bitecek

Yuki Sato tarafından Mikoto Yamaguchi’nin orijinal konseptine dayanarak yaratılan manga serisi Tomodachi Game, 2024 Sonbaharında yayınlanacak 26. cilt setiyle sona erecek.

Bu duyuru, 9 Mayıs 2024’te 25. cildin yayınlanmasıyla birlikte geldi. 2013 yılında Kodansha’nın Bessatsu Shonen Magazine’de yayınlanan manga, on bir yıllık serileştirmesi boyunca önemli bir popülerlik kazandı.

Tomodachi Game, Yuuichi Takagiri ve arkadaşları Tenji Mikasa, Makoto Shibe, Shiho Sawaragi ve Yutori Kokorogu’yu ihanet ve dostluk sınavlarıyla ilgili sürükleyici bir hikayeyle takip ediyor.

Tomodachi Oyunu Mangası Sona Eriyor

Tomodachi Oyunu

Hikaye, fonların kaybolması nedeniyle okul gezilerinin iptal edilmesiyle başlıyor ve bu da sınıf arkadaşları tarafından izolasyona yol açıyor. Bir toplantıya çekilip kimliği belirsiz kişiler tarafından soyulduklarında durum daha da kötüleşir ve gizemli beyaz bir odada iptal edilen çocuk programı Manabu-kun’dan bir karakterle uyanırlar.

Manabu-kun, gruptan birinin toplantıyı önemli bir borcu kapatmak için düzenlediğini açıklıyor. Bu borcu temizlemek için bir dizi arkadaşlık testi oyununa katılmaları gerekiyor. Oyunlar ilerledikçe sırlar ve ihanetler ortaya çıkar ve Yuuichi’nin arkadaşlarına ve onların ilişkilerine dair anlayışını zorlar.

Serinin popülaritesi, psikolojik gerilim unsurları ve akıcı animasyonlarıyla tanınan Okuruto Noboru’nun yapımcılığını üstlendiği Nisan 2022’deki anime uyarlamasıyla daha da arttı. Daha önce Tomodachi Game, Haziran 2017’de bir televizyon dizisine ve bir canlı aksiyon filmine uyarlanmış ve karışık eleştiriler almıştı.

Tomodachi Game Anime’den bir kare

Halihazırda yayınlanmış 25 cildi bulunan 26. cilt, hikayeyi 2024’ün sonlarına doğru tamamlayacak. Aralık 2019’daki ilk ara ve ardından gelen kesintilere rağmen Tomodachi Game’in hayran kitlesi, güzel olay örgüsünden güç alarak büyümeye devam etti ve…

Autor