Toei Animation instaluje posągi Luffy’ego na całym świecie, aby uczcić urodziny ukochanej postaci

Fani One Piece świętują urodziny samego Monkeya D. Luffy’ego i aby uczcić tę okazję, zespół Toei Animation wraz z Shueishą zorganizowali serię globalnych wydarzeń, aby uhonorować ukochanego kapitana załogi Słomianego Kapelusza.

W Paryżu spektakularna instalacja z udziałem Luffy’ego Gear 5 zajęła centralne miejsce, przyciągając widzów niesamowitym portretem tej kultowej postaci. Podobnie w Londynie Gear 3 Luffy daje o sobie znać poprzez efektowną wystawę, podczas gdy Madryt w Hiszpanii jest gospodarzem imponującego przedstawienia Gear 4 Luffy’ego.

Gear 5 Luffy w Paryżu (Źródło: Twitter)

Tymczasem Berlin zaszczycił pojawieniem się Gear 2 Luffy’ego, a Mediolan we Włoszech ozdobiony jest wspaniałym pomnikiem Słomianego Kapelusza.

Na platformach mediów społecznościowych Luffy otrzymuje szczere wyrazy uznania od fanów z całego świata. Oficjalne strony mediów społecznościowych One Piece ujawniają nową grafikę przedstawiającą Luffy’ego świętującego swój wyjątkowy dzień na pokładzie Thousand Sunny, biorącego udział w przyjacielskiej bitwie na chrząszcze z Usoppem.

Gear 3 Luffy w Londynie (Źródło: Twitter)

Naturalnie Luffy wychodzi zwycięsko, co symbolizuje odporność i determinację, które definiują go jako postać. Ponadto Netflix przyłącza się do obchodów, udostępniając wzruszający film z udziałem Inaki Godoy, gwiazdy aktorskiej grającej Luffy’ego.

Gear 2 Luffy w Berlinie (Źródło: Twitter)

W filmie Godoy zastanawia się nad swoim osobistym związkiem z tą postacią, wyrażając wdzięczność za wpływ, jaki Luffy wywarł na jego życie na długo przed premierą adaptacji Netflixa.

Autor