“The Apothecary Diaries” Mangaka Hamilelik Nedeniyle Ara Verecek

Shogakukan’ın Sunday Webry manga web sitesi Pazartesi günü Minoji Kurata’nın Natsu Hyūga’nın The Apothecary Diaries hafif roman serisinin uyarlaması olan Kusuriya no Hitorigoto: Mao Mao no Kōkyū Nazotoki Techō mangasına ilişkin haberleri paylaştı.

Ocak ayında aileye yeni bir üyenin katılmasını memnuniyetle karşılayan Kurata, çocuk bakımına odaklanmak için mangaya ara verecek. Ancak hayranlar manganın bu yaz serileştirmeye devam etmesini bekleyebilirler.

Eczacı Günlükleri (Kredi: Toho Animation)

Manga ilk olarak Ağustos 2017’de Shogakukan’ın Monthly Sunday GX dergisinde çıktı ve Aralık 2018’de Sunday Webry’ye kadar ulaştı. Shogakukan o zamandan bu yana 18 derlenmiş cilt yayınladı ve ilki Şubat 2018’de raflara çıktı.

İlginç bir şekilde, Square Enix’in Monthly Big Gangan dergisinde serileştirme yolculuğuna Mayıs 2017’de başlayan Nekokurage’ın izniyle The Apothecary Diaries’in başka bir manga uyarlaması daha var. Square Enix Manga bu versiyonu İngilizce olarak yayınlıyor ve 13. cildi yakın zamanda 25 Mart’ta mağazalara geliyor. .

Animeden Jinshi ve Maomao (Kredi: Toho Animation)

Natsu Hyūga’nın orijinal hafif roman serisinin kökleri Ekim 2011’deki çevrimiçi platform “Shōsetsuka ni Narō”ya kadar uzanıyor. Ağustos 2014’ten itibaren Shufunotomo’nun izniyle baskıya geçiş yapmaya yetecek kadar ilgi topladı. Touko Shino, seriye illüstrasyonlar ekliyor okuma deneyimini geliştirin.

Autor