Tekken 8 Aşama Listesi – Yeni Gelenler İçin En Kolay Karakterler

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda karakterin olduğu Tekken 8, yeni başlayanlar için göz korkutucu olabilir. İşte, edinilmesi ve ustalaşması en kolay karakterlerin yer aldığı Tekken 8 katmanlı bir liste.

Tekken dünyadaki en ikonik dövüş oyunu serilerinden biridir. Ve en son giriş olan Tekken 8 ile oyun önemli ölçüde yenilendi ve yeni mekanikler ve oynanış özellikleri eklendi. Ancak Tekken’de yeniyseniz tüm bunlar oldukça bunaltıcı gelebilir. Ama endişelenme, arkandayız. Bu yazıda herkesin seçebileceği, oyundaki en kolay karakterlerin yer aldığı Tekken 8 katmanlı bir liste sunacağız. Bu şekilde oyunu hangi karakterle öğrenmeye odaklanabileceğiniz konusunda iyi bir fikre sahip olacaksınız.

Başlangıç ​​Seviyesine Uygun Karakterler için Tekken 8 Katman Listesi

S-Kademe Azucena, Hukuk, Claudio, Jin, Alisa, Dragunov, Eddy,Paul,Victor, Jun, King, Reina, Shaheen, Xiaoyu A-Kademe Şeytan Jin, Jack, Kazuya, Leo, Lili, Nina, Yoshimitsu, Feng B -Seviye Bryan, Hwoarang, Kuma, Lars, Raven, Steve, Zafina C-Seviye Asuka, Leroy, Panda

Tekken 8’in temel oyunu 32 oynanabilir dövüşçüden oluşan bir kadroya sahip ve oyuna DLC savaşçıları olarak yeni karakterler de eklenecek. Oyunun Ultimate Edition’ını alırsanız Sezon 1 DLC dövüşçülerine her düştüğünde erişebilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz devasa bir havuz. Karakterlerin birçoğu serinin temelini oluşturdu ve dikkate alınması gereken birkaç yeni yüz de var. Bununla birlikte, haydi derinlemesine inceleyelim ve Tekken yolculuğunuza başlamak için en kolay karakterler arasında hangi karakterlerin yer aldığını görelim.

5.Alisa

Alisa çok hızlı saldırılara sahip çevik bir androiddir. Çok fazla gecikmeden bol miktarda hasar verebileceği için oyunun alt aşamalarında bir tehdittir. Yumruk ve tekme cephaneliği, mükemmel takip sağlayan çeşitli öldürücü alçak vuruşlardan ve hareketlerden oluşur. Bazıları onun hareket setinin hileli olduğunu iddia edebilir, eğer…

Autor