Solo Tesviye Yükselme Yeniden Kayıt Kılavuzu – Yeniden Kaydedilecek En İyi Karakterler

Oyuncular genellikle en sevdikleri karakterleri elde etmek için Solo Leveling Arise gibi oyunlarda Yeniden Oynama eğilimindedir. Bence bu tamamen sorun değil çünkü hemen hemen her RPG oyununun gacha sistemi affetmez. Benim gibi biri için, şanslarını farklı bir koşuyla test etmek için kesinlikle Yeniden Kayıt olurlardı. Neyse ki Solo Leveling Arise’ın hem Mobil hem de PC sürümleri Yeniden Kayıt yapmanıza olanak tanıyor. Yani partinizde SSR karakteriniz yoksa endişelenmenize gerek yok. Aşağıdaki adımlara bakın ve karakterlerin nasıl çizileceğini yeniden öğrenin.

Ayrıca Okuyun | Solo Seviyelendirme Ortaya Çıkma Seviye Listesi – Tüm Karakterler Sıralandı

Tek Başına Seviye Atlamada Yeniden Kayıt Nasıl Yapılır

Solo Leveling Arise Mobile’a yeniden kaydolmak, PC’den çok daha basittir. Ne olursa olsun, bunu her iki cihazda da yapmanın adımları şunlardır:

Mobil Cihazda Yeniden Kayıt Yapılıyor

Android veya iOS cihazınızda Solo Leveling Arise’ı başlatın. olarak oturum açın Misafir ve Öğreticiyi tamamlayın. Giriş Ödülleri, Başarı Ödülleri, Ön Kayıt Ödülleri vb. dahil tüm ödülleri alın.ÇizmekKarakterleri çekmek için ” bölümü. Favori karakterinizi alamadıysanız şu adrese gidin: Seçenekler > Hesaplar > Hesabı Sıfırla.
Misafir olarak tekrar giriş yapın ve favori SSR karakterlerinizi çizip çizmediğinizi görmek için işlemi tekrarlayın.

Bu sürecin iyi bir yanı, eğitimden iki kez geçmek zorunda olmamanızdır. Bu sadece oyunu ilk kez başlattığınızda olur. Böylece ikinci koşunuzda atlayabilir ve ödülleri doğrudan alabilirsiniz. Solo Seviyelendirme Yükselişine yeniden kaydolduktan sonra, profilinizi kaydetmek için bir Sosyal Hesapla bağladığınızdan emin olun. Aksi takdirde tüm ilerlemeyi kaybedebilirsiniz.

PC’de yeniden kayıt yapılıyor

PC’nizde Solo Leveling Arise’ı başlatın ve E-posta Kimliğinizle giriş yapın.
Öğreticiyi tamamlayın ve tüm ödülleri toplayın. “” seçeneğine giderek karakterleri çekinÇizmek” bölüm. Favori karakterinizi alamadıysanız gidin Hesaplar

Autor