Solo Tesviye Yükselme Kodları Mayıs 2024

Bu tür oyunlarda sıklıkla olduğu gibi, Solo Leveling Arise’da bile geliştiriciler kodları kullanma olasılığını uygulamaya karar verdiler. Bu kesinlikle çok yararlı bir şey ve oyuncular tarafından çok beğeniliyor ve Solo Leveling Arise kodlarının da oyuncular tarafından çok beğenileceğinden eminiz.

Bu tür işlevlerde yeniyseniz, bu makalede size hem bunun ne olduğunu hem de bu kodları kullanabilmeniz için ne yapmanız gerektiğini anlatacağız. Bu tür oyunların tecrübelileri zaten nasıl çalıştığını biliyorlardır, ancak bu oyunlara yeni başlayanlar için bunu açıklamak iyi bir fikirdir.

Solo Tesviye Ortaya Çıkma Kodları Nasıl Çalışır?

Size söyleyeceğimiz ilk şey, Solo Leveling Arise’daki kodların diğer oyun türlerindeki kodlarla aynı şekilde çalıştığıdır. Bunlar aslında geliştiricilerin oyunculara ücretsiz olarak sunduğu ve kullanılabilen kodlardır. Bunları kullanarak (aşağıda bunu nasıl yapacağınızı açıklayacağız), değişiklik gösterebilecek ödüllere erişebileceksiniz. Üstelik bu kodlar aylık olma eğiliminde olan bir sıklığa sahip ancak Solo Leveling Arise durumunda durumun böyle olup olmayacağını bilmiyoruz.

Ayrıca bu kodların ne olduğunu ve bunları kullanmak için yapmanız gerekenleri anlatmadan önce bilmeniz gereken bir diğer önemli şey de, bunların sınırlı bir süreye sahip olmasıdır. Bu nedenle tavsiyemiz bunları mümkün olan en kısa sürede kurtarmanızdır. Aslında bu kodların ne zaman artık çalışmayacağını bilmiyoruz, bu nedenle ücretsiz ödüllerinizi mümkün olan en kısa sürede kullanmak iyi bir fikirdir.

Solo Tesviye Yükselme Kodları

Kodlara gelince, geliştiriciler oyunun çıkışını kutlamak amacıyla tüm Solo Leveling Arise oyuncularına beş farklı kod sağlamaya karar verdiler:

World1stLevelUp: 300 Essence Stone Thxslvarisethx: 200.000 altın Hunterpass1st: 2 normal çekiliş bileti SOLOLEVELINGSKR: 100.000 altın THXSLVARISE: 100 Artifact…

Autor