Solo Seviyelendirme Ortaya Çıkıyor Yükleme Çemberi Hatası Nasıl Düzeltilir

Popüler webtoon’u temel alan Solo Leveling Arise, yalnızca birkaç gün önce dünya çapında düştü. Ancak birçok oyuncu oyuna erişmelerini engelleyen bir hatayla karşılaştı. İşte Solo Leveling Arise yükleme çemberi hatası nasıl düzeltilir?

Solo Tesviye Ortaya Çıkıyor Yükleme Çemberi Hatası Düzeltildi

Hata, oyunun yüklenmesinden NPC’lerle konuşmaya kadar çeşitli durumlarda ortaya çıkabilir. Oyun içinde, hatanın özellikle yoğun nüfuslu bölgeleri keşfederken yaygın olduğu görülüyor.

Sunucuların kapalı olması gibi daha geniş bir sorun olup olmadığını görmek için ilk başvuracağınız nokta resmi Discord sunucusu olmalıdır. Eğer öyleyse, o zaman ne yazık ki sorunlar çözülene kadar beklemeniz gerekecek.

Hata genellikle sunucularla veya yerel bağlantıyla ilgili sorunlarla ilgilidir. Sonuçta bu hala nispeten yeni bir oyun ve bu nedenle Netmarble’ın sorunu tamamen çözmesi biraz zaman alabilir. Bu nedenle, hatayı düzeltmeye çalışırken en iyi seçeneğiniz tüm temellerinizi kapsamaktır. Modeminizi/yönlendiricinizi yeniden başlatın ve aynı anda oyunu da yeniden başlatın; bu, sorunu nerede olursa olsun çözmenize olanak sağlayacağını umarız.

Görüntü Kaynağı: Netmarble

Elbette bu işe yaramayabilir, bu nedenle birkaç seçenek daha mevcuttur. PC’de wi-fi üzerinden kablolu bağlantıya geçebilir veya DNS adresinizi değiştirebilirsiniz. Mobil cihazda bağlantı türünüzü Wi-Fi’den mobil veriye (veya tam tersi) da değiştirebilirsiniz.

Peki sorunlara ne sebep oluyor? Kısacası oyuna olan yoğun talep nedeniyle sunucular aşırı yükleniyor. İyi haber şu ki, bu sorun muhtemelen yeni sunucuların eklenmesiyle çözülecektir.

Solo Leveling Arise’dan daha fazlasını mı istiyorsunuz? İşte oyundaki tüm avcıların seviye listesi ve burada nasıl altın toplayabileceğiniz anlatılıyor.

Twinfinite izleyicilerimiz tarafından desteklenmektedir. Sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla satın aldığınızda küçük bir ortaklık komisyonu kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin

Autor