Solo Seviyelendirme ARISE yayınlanma süresi (geri sayım)

Solo Leveling: ARISE, 8 Mayıs 2024’te dünya çapında yayınlanacak ve dünyanın her yerindeki oyuncuların Sung Jinwoo’nun Avcı olarak hayatını PC, Android ve iOS’ta deneyimlemelerine olanak sağlayacak. Oyun, tüm küresel sunucular için aynı anda yayınlanıyor; oyuna ilk girenlerden biri olmak için aşağıdaki geri sayımımıza gözlerinizi dört açın.

Solo Tesviye ARISE sürümü geri sayımı

HaftalarGünlerSaatDakikaSaniye::::

Solo Leveling: ARISE, 8 Mayıs 2024’te 03:00 UTC’de yayınlanıyor. İşte sizin saat diliminizde saat kaçta yayınlanacağı:

Saat DilimiYayınlanma zamanı

UTC8 Mayıs 2024
3AMUTC-7 (Pasifik Saati)7 Mayıs 2024
8PMUTC+8 (Pekin)8 Mayıs 2024
11:00 UTC+9 (Tokyo, Seul)8 Mayıs 2024
12:00 UTC+2 (Paris)8 Mayıs 2024
sabah 5

Solo Leveling ARISE nasıl ön indirilir?

Solo Leveling: ARISE’ı yayınlanmadan önce ön indirebilirsiniz! Bunu yapmak, oyun resmi olarak başlatıldığında kurulum işlemini hızlı bir şekilde hızlandırmanıza olanak tanır. Ayrıca öğeler arka planda indirilirken eğitime başlayabileceksiniz, böylece açılışta sorunsuz bir şekilde oynayabileceksiniz. PC’ye önceden indirmek için resmi web sitesine veya Steam’e gidin veya oyunu tercih ettiğiniz mobil cihazınıza indirmek için App Store veya Google Play Store’a gidin.

Oyuna başladıktan sonra, posta kutusunun kilidini açtıktan sonra ön kayıt kilometre taşı ödüllerini talep edebileceksiniz; bu, favori birimleriniz için yeniden kaydolmanıza ve Geçit keşfinize hızlı bir başlangıç ​​yapmak için büyük bir kaynak takviyesi elde etmenize yardımcı olacak. Ayrıca oyun içi ücretsiz ödüller almak için kodlar sayfamıza yer işareti koymayı ve diğer oyuncularla etkileşime geçmek için resmi Discord topluluğuna katılmayı unutmayın.

Solo Tesviye ARISE nedir?

Solo Leveling: ARISE, unutulmaz ilk bölümü ve güçlü ana karakteriyle kült haline gelmiş, aynı adı taşıyan popüler manhwa’ya dayanan bir RPG’dir. Oyun, hikaye tabanlı olarak kontrol edebileceğiniz Sung Jinwoo’yu konu alıyor.

Autor