Solo Leveling Arise’da Özel Çağrılar nasıl alınır?

Solo Leveling Arise, oynaması ücretsiz bir oyundur ve eğer sıradan oyunlardan hoşlanıyorsanız, bir kuruş bile harcamanıza gerek kalmayacak. Ancak daha fazlasını istiyorsanız, en iyi avcıları ve silahları elde etmek için gerçek para yatırmayı düşünmelisiniz. Solo Leveling Arise’da Özel Çağrıları nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Solo Tesviye Ortaya Çık Özel Çağrı Rehberi

Solo Leveling Arise’daki Özel Çağrılar size en güçlü avcıları elde etme fırsatı verir, ancak bunun bir bedeli vardır (yani en iyi karakterleri elde etme şansı için gerçek parayla ödeme yapmanız gerekir). Bu çağrılar size şu fırsatı verecektir: çekmek 10 kez 15 kez çağrı. Bu 15 çekilişten hangi 10 çağrıyı çekiliş geçmişinizden seçebilirsiniz.

Solo Leveling Arise’da Özel Çağrı almak için, Garantili Çekiliş satın almak üzere gerçek hayattaki parayı kullanmalısınız. Bedelini ödemeye hazırsan, ayda iki adet 15×10 Özel Çağrı çekilişi alabilirsiniz. Özel Çağrı’yı ​​29,99 $’a (fiyat değişebilir) veya 9,99 $’a mal olan Avcılar Birliği Premium Aboneliği aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Yalnızca bir Özel Çağrı biletine ihtiyacınız varsa aylık abonelik ödemek daha iyidir. Maalesef, Özel Çağrıyı ücretsiz alamazsınız, yani para harcamayı planlamıyorsanız bu seçeneği göz ardı edin. Elbette Solo Leveling Arise acıma sistemi sayesinde ücretsiz çizim yapmanın yolları da var.

Prime Juegos’ın ekran görüntüsü

Tek Başına Seviye Atlamada Özel Çağrılar Buna Değer mi?

Aylık 9,99 ABD doları aboneliği oynamanın yanı sıra her şey çok pahalıdır. Yaklaşık 30 $’lık bir fiyata, mikro dönüşümler içermeyen mükemmel bir oyun satın alabilirsiniz (evet, bunlar hala mevcut!). Ayrıca şunu da unutmayın, para verseniz bile kimse istediğinizi alacağınızın garantisini vermez. Şansa bağımlısınız ve zorlukla kazandığınız parayı harcadıktan sonra gerçekten hayal kırıklığına uğramak istemezsiniz. Ayrıca Solo Leveling Arise’a yeniden kaydolmak oldukça basittir, bu nedenle paradan tasarruf etmek istiyorsanız…

Autor