Skórki pakietu załogi Fortnite (maj 2024 r.)

Fani Fortnite, którzy mają co miesiąc trochę dodatkowej gotówki, mogą zapisać się do pakietu Fortnite Crew Pack. Ten ekskluzywny pakiet bonusowy zapewnia subskrybentom nie tylko automatyczny dostęp do najnowszej przepustki bojowej, ale także 1000 V-dolców oraz niesamowitych skórek i wariantów! Dowiedz się, co jest w ofercie z Skórki pakietu załogi Fortnite na maj 2024 r.

Wszystkie przedmioty kosmetyczne w pakiecie załogi Fortnite (maj 2024 r.)

Ogłoszono, że skórka pakietu Crew Pack z maja 2024 r Łowca Duchów Saeko. Ta darmowa skórka jest cała czarna i posiada dołączoną designerską czapkę. Oprócz tego możesz otrzymać nowy plecak i wariant skórki dla LEGO Fortnite.

Źródło obrazu: Epic Games

Jak zwykle skórka Crew Pack jest dostępna wyłącznie dla subskrybentów Fortnite Crew Pack i ma oryginalny projekt Epic Games. Każda nowa comiesięczna skórka zapewnia wiele stylów do odblokowania za każdy miesiąc, w którym nadal subskrybujesz pakiet Crew Pack. Gwarantujemy, że warianty będą obejmować co najmniej pięć etapów, każdy w innym kolorze. Dotyczy to nie tylko skóry, ale także wszelkich kosmetyków z nią związanych, takich jak plecak i kilof.

April zobaczyła pojawienie się stroju Aresa God of War, plecaka i kilofa. Jeśli subskrybowałeś w kwietniu, otrzymasz jej podstawowy styl.

Ile kosztuje pakiet załogi Fortnite na maj 2024 r.?

Jak zwykle, pakiet załogi Fortnite kosztuje 11,99 dolarów miesięcznie w ramach subskrypcji. Możesz łatwo zarejestrować się poprzez samą grę. Jeśli chcesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie, możesz to zrobić za pośrednictwem witryny sklepowej swojej platformy.

Pakiet zapewnia automatyczny dostęp do aktualnej przepustki bojowej, 1000 V-dolców do wydania według własnego uznania w sklepie z przedmiotami oraz ekskluzywnych skórek i stylów. Warianty skórek, które możesz odebrać, zależą od tego, kiedy dołączyłeś do załogi. Im dłużej subskrybujesz, tym więcej wariantów każdej skórki zyskasz.

To wszystko w przypadku skórki Fortnite Crew Pack z maja 2024 r.! Wraz ze zbliżaniem się maja będziemy informować Was o szczegółach…

Autor