Sezon 7 My Hero Academia zapowiada epicką śmierć i odrodzenie

My Hero Academia przygotowuje się do wyczekiwanego siódmego sezonu, którego premiera zaplanowana jest na 4 maja 2024 r., po zakończeniu poprzedniego sezonu w marcu 2023 r.

Fani mogą spodziewać się, że w nadchodzącym sezonie ponownie wciągniemy się w akcję, rozpoczynając od ważnego klifu, jaki pozostał po poprzednim sezonie.

W nowym sezonie dominować będą bohaterki nr 1 w Ameryce, Star i Stripe, które zadebiutują w anime. Jej przybycie jest odpowiedzią na prośbę All Mighta o pomoc zagraniczną, wywołaną rychłym skompletowaniem ciała Tomury Shigaraki

. Nadchodząca fabuła, znana jako Star and Stripe Arc, obiecuje zapewnić tę samą ekscytującą akcję i intensywność, które fani pokochali w serialu.

Gwiazdy i paski oraz Shigaraki (napisy: Kości)

Sezon 7 My Hero Academia

Zgodnie z oczekiwanym tempem adaptacji, sezon 7 prawdopodobnie obejmie zarówno wątek Gwiazd i Pasków, jak i wątek Zdrajcy UA, czyli dwie znaczące historie z mangi.

Oczekuje się, że jednym z najważniejszych momentów nadchodzącego sezonu będzie śmierć, a następnie odrodzenie Katsuki Bakugo, głównej postaci serialu. W 365 rozdziale mangi,

UA-! (Źródło: Kości)

Bakugo staje w obliczu śmierci, gdy Shigaraki celuje w niego ze względu na jego powiązania z Izuku Midoriyą. Plan Shigaraki zakłada przedstawienie Midoriyi ze zwłokami Bakugo po jego powrocie do UA, mając na celu zadanie mu psychicznych tortur.

Jednak na pierwszy plan wysuwa się odporność Bakugo i niezwykły rozwój. Wykorzystując swój nowy ruch, Cluster, Bakugo zadaje Shigarakiemu decydujący cios, pomimo ogromnego ryzyka, jakie się z tym wiąże. Niestety Bakugo znajduje się w stanie krytycznym, gdy Shigaraki uderza go bezpośrednio w klatkę piersiową, rozdzierając mu serce.

Na szczęście bohater Edgeshot interweniuje w ostatniej chwili, używając swojego Daru, aby przeciągnąć się w…

Autor