Rozdział 419 My Hero Academia ujawnia wszystko w ostatecznej formie

Kulminacyjna bitwa w My Hero Academia dramatycznie się nasiliła, a Izuku Midoriya zmierzył się z Tomurą Shigaraki w rozgrywce, której fani z niecierpliwością oczekiwali.

Stawka wzrosła jeszcze bardziej, gdy ujawniono ostateczną formę All For One, co stanowiło kluczowy moment w ostatnim wątku serii.

W nieoczekiwanym momencie umysły Midoriya i Shigaraki połączyły się, dając Deku rzadką okazję do zrozumienia prawdziwych motywacji kierujących jego przeciwnikiem. Ta chwila jasności była jednak krótkotrwała.

Deku i wszyscy za jednego (Źródło: Kohei Horikoshi)

Ostateczna forma „Wszyscy za jednego”.

Próba Midoriya nawiązania kontaktu z Shigarakim na głębszym poziomie wydawała się początkowo opłacić, dając promyk nadziei, że Shigaraki może zostać odwrócony od swojej destrukcyjnej ścieżki.

Jednakże ten przełom został szybko przyćmiony przez odkrycie, że świadomość All For One pozostała w Shigarakim, czekając na swój czas.

Pomimo zniszczenia fizycznego ciała All For One, jego obecność w Shigaraki pozostała silna, czekając na okazję do przejęcia kontroli. Nadszedł ten moment, gdy obrona Shigaraki została osłabiona, pozwalając All For One przejąć całkowitą kontrolę nad jego ciałem.

週刊少年ジャンプ19号本日発売📚

TVアニメ絶好調❗️&コミックス40巻発売❗️&人気投票結果発表❗️
表紙&巻頭カラーは『僕のヒーローアカデミア』🎉

センターカラーは『あかね噺』読切『サダオがいる家』『超巡!超条先輩〼️

※今週の『ONE PIECE』は休載します

電子版👇https://t.co/3nRohLsMWR pic.twitter.com/WbwfAAkUOL

— 少年ジャンプ編集部 (@jump_henshubu) 7 kwietnia 2024 r

Narracja przybrała mroczniejszy obrót w 419. rozdziale My Hero Academia, kiedy All For One wykorzystało słabe punkty Shigaraki, aby umocnić swoje przejęcie.

Wszyscy za jednego…

Autor