Rapowa piosenka „Solo Leveling” w wierszach krytykuje Saitamę z „One Punch Man”.

Ostatnio spore zamieszanie wśród fanów wywołała rapowa piosenka nawiązująca do Saitamy, najsilniejszego głównego bohatera anime. Piosenka, opublikowana na kanale YouTube Pure O Juice, w humorystyczny sposób porównuje kultową łysinę Saitamy z podróżą Sung Jinwoo w Solo Leveling.

„One Punch Man” (Źródło: Studio JC Staff)

Solo Leveling przedstawia przemianę Sung Jinwoo ze słabego łowcy w najsilniejszego obrońcę ludzkości. Rap sprytnie oddaje tę ewolucję, rysując podobieństwa między dojściem do władzy Sung Jinwoo a niezrównaną siłą Saitamy.

Dzięki chwytliwym wersom, takim jak „Sung Jin-Who to Sung Jin-Woo”, piosenka przykuła uwagę, gromadząc imponujące 280 tys. wyświetleń w zaledwie dziewięć dni. Jednakże uwagę wszystkich przyciągnęła szczególna kwestia skierowana do Saitamy: „Ale w przeciwieństwie do Saitamy, nadal dostaję suki i nie mam łysiny”.

Plakat do „Solo Leveling” (Źródło: Chu Gong)

Podczas gdy niektórzy fani uważają to dźgnięcie Saitamy za zabawne, inni stanęli w obronie bohatera w pelerynie. Tak czy inaczej, dowcipne odniesienia w rapie i sprytna gra słów z pewnością sprawiły, że stał się on hitem wśród entuzjastów anime, wywołując ożywione debaty i dyskusje w społeczności.

Autor