Przewodnik po przerzucaniu poziomów w pojedynkę – najlepsze postacie do przerzucania

Gracze często mają tendencję do ponownego rzucania w grach takich jak Solo Leveling Arise, aby zdobyć swoje ulubione postacie. Myślę, że jest to całkowicie w porządku, ponieważ system gacha niemal każdej gry RPG jest bezlitosny. Ktoś taki jak ja zdecydowanie zdecydowałby się na przerzut, aby sprawdzić swoje szczęście w innym biegu. Na szczęście zarówno wersja mobilna, jak i komputerowa Solo Leveling Arise umożliwia przerzucanie. Nie musisz się więc martwić, jeśli nie masz w drużynie postaci SSR. Po prostu zapoznaj się z poniższymi krokami i ponownie naucz się rysować postacie.

Przeczytaj także | Lista poziomów z poziomowaniem solo – wszystkie postacie rankingowe

Jak przerzucić się w grze Solo Leveling Powstań

Ponowne losowanie w Solo Leveling Arise Mobile jest o wiele prostsze niż na komputerze PC. Niezależnie od tego, oto kroki, jak to zrobić na obu urządzeniach:

Ponowne przesyłanie na urządzeniu mobilnym

Na urządzeniu z Androidem lub iOS uruchom Solo Leveling Arise. Zaloguj się jako Gość i ukończ samouczek. Odbierz wszystkie nagrody, w tym nagrody za logowanie, nagrody za osiągnięcia, nagrody za rejestrację wstępną itp. Przejdź do „Rysować”, aby wyciągnąć znaki. Jeśli nie znalazłeś swojej ulubionej postaci, po prostu przejdź do Opcje > Konta > Resetuj konto.
Zaloguj się ponownie jako gość i powtórz proces, aby sprawdzić, czy narysujesz swoje ulubione postacie SSR.

Zaletą tego procesu jest to, że nie trzeba dwukrotnie przechodzić przez samouczek. Dzieje się tak tylko przy pierwszym uruchomieniu gry. Możesz więc pominąć drugą rundę i bezpośrednio odebrać nagrody. Po ponownym przerzuceniu się do gry Solo Leveling Arise pamiętaj o powiązaniu swojego profilu z kontem społecznościowym, aby go zapisać. W przeciwnym razie możesz utracić cały postęp.

Ponowne przesyłanie na PC

Uruchom Solo Leveling Arise na swoim komputerze i zaloguj się przy użyciu swojego identyfikatora e-mail.
Ukończ samouczek i zbierz wszystkie nagrody. Wyciągnij znaki, przechodząc do „Rysować” Sekcja. Jeśli nie udało Ci się zdobyć ulubionej postaci, idź Konta

Autor