Premiera gry Gakuen Idolm@ster odbędzie się 16 maja, animacja otwierająca

Gra przeznaczona na urządzenia z systemem iOS i Android

Pracownicy aplikacji Gakuen Idolm@ster (Academy Idolm@ster) ujawnili datę jej premiery 16 maja, a także sekwencję animacji otwierającej w środę.

W grze gracz jest producentem, który doskonali i produkuje talenty idoli ze szkoły idoli Hatsuboshi Gakuen. W grze dostępnych jest dziewięć idoli, których gracze mogą wyprodukować:

Obraz przez Konto gry Gakuen Idolmaster na X/Twitterze

© THE IDOLM@STER i Bandai Namco Entertainment Inc.

W obsadzie gry znajdują się (od lewej do prawej):

Dodatkowi członkowie obsady to:

Bandai Namco Entertainment Inc. produkuje grę na urządzenia z systemem iOS i Android.

Członkowie personelu gry to:

Zespół scenariuszowy: Tsukasa Fushimi, Yū Shimizu, Kazuki Amamiya Projekt postaci: Aki Minamino, Hechima Twórca: QualiArts Wytwórnia muzyczna: ASOBINOTES Kompozytorzy: Yūta Azuma, Shu Kanematsu, Giga, Takafumi Satō, Tomoya Tabuchi, Nayutalien, Hakushi Hasegawa, HoneyWorks, Sasuke Haraguchi , Minami, Moe Sklep, Shō Watanabe

Najnowszym anime z serii jest anime telewizyjne oparte na grze przeglądarkowej The IDOLM@STER Shiny Colors firmy Bandai Namco Entertainment. Pierwszy 12-odcinkowy sezon był wyświetlany w kinach w postaci trzech filmów. Pierwszy film był emitowany w Japonii od 27 października do 16 listopada. Drugi film miał premierę w Japonii 24 listopada i trwał do 14 grudnia. Trzeci film trwał od 5 do 25 stycznia. Sezon zostanie następnie wyemitowany jako serial telewizyjny w kwietniu . Drugi sezon zostanie wyemitowany jesienią, po wyświetleniu trzech filmów w kinach w Japonii. Pierwszy film będzie wyświetlany od 5 do 25 lipca, drugi od 23 sierpnia do 12 września, a trzeci od 20 września do 10 października.

Źródła: kanał YouTube Idolmastera, Twitter Gakuen Idolmaster konto przez Otakomu

Ujawnienie: Bandai Namco Filmworks Inc., spółka będąca w całości własnością…

Autor