Poziomowanie solowe Czas wypuszczenia ARISE (odliczanie)

Solo Leveling: ARISE ukaże się na całym świecie 8 maja 2024 r., pozwalając graczom na całym świecie doświadczyć życia Sung Jinwoo jako Łowcy na PC, Androidzie i iOS. Gra zostanie wydana w tym samym czasie na wszystkich serwerach globalnych — miej oczy szeroko otwarte, obserwując poniższe odliczanie, aby jako jeden z pierwszych wejść do gry.

Odliczanie do wydania ARISE w trybie solo

Tygodnie Dni Godziny Minuty Sekundy::::

Solo Leveling: ARISE ukaże się 8 maja 2024 r. o godzinie 3:00 czasu UTC. Oto godzina publikacji w Twojej strefie czasowej:

Strefa czasowaCzas wydania

UTC8 maja 2024 r
3AMUTC-7 (czas pacyficzny), 7 maja 2024 r
8PMUTC+8 (Pekin), 8 maja 2024 r
11:00 UTC+9 (Tokio, Seul), 8 maja 2024 r
12:00 UTC+2 (Paryż), 8 maja 2024 r
5 rano

Jak wstępnie pobrać Solo Leveling ARISE

Możesz pobrać Solo Leveling: ARISE przed premierą! Dzięki temu będziesz mógł szybko przyspieszyć proces instalacji po oficjalnym uruchomieniu gry. Możesz także rozpocząć samouczek podczas pobierania zasobów w tle, dzięki czemu będziesz mógł płynnie grać po uruchomieniu. Przejdź na oficjalną stronę internetową lub Steam, aby pobrać grę w przedsprzedaży na PC, albo udaj się do App Store lub Google Play Store, aby pobrać grę na preferowane urządzenie mobilne.

Po rozpoczęciu gry będziesz mógł odebrać nagrody za kamienie milowe za rejestrację wstępną po odblokowaniu skrzynki pocztowej, co pomoże ci ponownie wybrać ulubione jednostki i uzyskać ogromny zastrzyk zasobów, aby przyspieszyć eksplorację Bram. Dodatkowo nie zapomnij dodać do zakładek naszej strony z kodami, aby odebrać darmowe nagrody w grze i dołączyć do oficjalnej społeczności Discord, aby wchodzić w interakcje z innymi graczami.

Czym jest poziomowanie solo ARISE?

Solo Leveling: ARISE to gra RPG oparta na popularnej manhwie o tej samej nazwie, która zyskała kultową popularność dzięki niezapomnianemu pierwszemu rozdziałowi i potężnemu głównemu bohaterowi. W grze podążamy za Sung Jinwoo, którego będziesz mógł kontrolować w wielu opartych na fabule…

Autor