Popularna manga Yuri Romance wkrótce trafi na scenę

Ukochana manga o yuri-romansie autorstwa Eku Takeshimy, „Whisper Me a Love Song”, zajmuje centralne miejsce w adaptacji sztuki teatralnej, której premiera odbędzie się w Theatre 1010 w Tokio od 26 lipca do 2 sierpnia 2024 r.

Ponieważ główni członkowie obsady zostali wybrani w drodze rygorystycznych przesłuchań, widzowie mogą spodziewać się emocjonującego występu, w którym aktorzy podejmują wyzwanie śpiewania i występowania na żywo na scenie.

Odtwórz scenę „Whisper Me A Love Song” Główna obsada (Źródło: Twitter)

Ekscytację związaną z nadchodzącym przedstawieniem scenicznym dodatkowo podsyca uruchomienie oficjalnej strony internetowej i konta na Twitterze, dzięki którym fani mogą zapoznać się z produkcją dzięki wizualizacjom kostiumów głównych członków obsady.

W skład tego utalentowanego zespołu wchodzą Momoka Ishii, która gra Yoriego Asanagi, i Yui Watanabe, która gra Himari Kino. Yuuki Tenma wciela się w Aki Mizuguchi, a Nagisa Hayakawa wciela się w Mari Tsutsui.

Obsadę uzupełniają Kayama Nanase jako Kaori Tachibana, Chiyuki Ito jako Shiho Izumi, Shiori Nishikado jako Momoka Satomiya i Kaede Sakuragi jako Hajime Amasawa.

Kadr z anime (napisy: Eku Takeshima)

Od premiery w Japonii 13 kwietnia 2024 r. anime „Whisper Me a Love Song” fascynuje widzów i transmituje je na platformach takich jak HIDIVE. Teraz fani z niecierpliwością czekają na adaptację na żywo, gotowi zanurzyć się w podnoszącym na duchu romansie ożywionym na scenie.

Autor