Podsumowanie spoilerów z rozdziału 1112 One Piece: Szał Pięciu Starszych, Luffy kontra Ju Peter

Fani poczuli się rozczarowani po wydaniu rozdziału 1112 One Piece, a niektórzy stwierdzili, że trzytygodniowe oczekiwanie mogło nie być całkowicie uzasadnione.

Należy jednak zauważyć, że ta początkowa reakcja opiera się wyłącznie na krótkim podsumowaniu rozdziału, a pełny obraz może pojawić się dopiero po opublikowaniu pełnego podsumowania w czwartek rano (IST).

Zgodnie z dostarczonym streszczeniem, rozdział 1112 wdaje się w chaotyczny szał pięciu starszych, którzy próbują powstrzymać transmisję Vegapunka. Fani z niecierpliwością czekają na pełne podsumowanie, a my wciąż nie możemy się doczekać kolejnych rewelacji i zwrotów akcji, które mogą zmienić fabułę w nieoczekiwany sposób.

Sprzęt Luffy’ego 5 (napisy: animacja Toei)

Podsumowanie rozdziału 1112 One Piece

Artykuł z okładki: Kinemon zwraca się z prośbą do Yamato

W najnowszym rozdziale Nusjuro zwycięża po zaciętej walce ze wszystkimi Pacyfistami, demonstrując swoje umiejętności i odporność na polu bitwy.

Pośród chaosu Yorks prowadzi Marsa do pokoju monitorów, ale zastaje go w ruinach. Pomimo zniszczeń transmisja trwa nieprzerwanie. Zaintrygowany tajemniczym dźwiękiem Mars wyrusza na badania, a jego ciekawość jest jeszcze większa.

Rozpoczyna się intensywne starcie pomiędzy Luffym i Ju Peterem, a determinacja Luffy’ego zmusza go do konfrontacji nie tylko ze swoim głównym przeciwnikiem, ale także z Warcurym. Jednak jego odważny ruch skutkuje nieoczekiwaną kontuzją, co dodaje kolejnej warstwy napięcia do rozgrywającego się dramatu.

Luffy (Źródło: Toei Animation)

W innej części pola bitwy Bonney zostaje uwikłana w walkę z marines, gdy Nusjuro wkracza w odpowiednim czasie, odwracając losy konfrontacji.

Gdy napięcie osiąga szczyt, Mars w końcu przybywa do Punk Record, rzucając śmiałe wyzwanie samemu Vegapunkowi. Jednak jego uwagę wkrótce odwraca fascynujące odkrycie, które sugeruje…

Autor