Oshi No Ko Rozdział 145: Związek pomiędzy Tsukuyomi, Sariną i Gorou

Rozdział 145 Oshi No Ko ujawnia wiele na temat tajemniczej postaci Tsukuyomi. Wkracza w światło reflektorów swoją pierwszą rolą w filmie 15 lat kłamstw.

Ale jeszcze bardziej znaczące jest to, że fani dowiadują się o prawdziwej tożsamości Tsukuyomi i jej powiązaniach z Aqua i Ruby z ich poprzednich wcieleń jako Sarina i Gorou.

W ostatnim rozdziale czytelnicy byli świadkami powrotu Tsukuyomi po tym, jak Ruby pochwaliła Melta za rolę lekarza.

To wskazywało, że Tsukuyomi może przygotowywać się do swojego debiutu aktorskiego. Rozdział 145, zatytułowany Dzieci, potwierdził to, gdy Tsukuyomi w końcu zadebiutowała w filmie 15 lat kłamstw.

Kana Arima (Źródło: Yen Press)

Warto zauważyć, że miała zagrać dziecięce wersje Aqua i Ruby. Ruby nie była zbyt zachwycona portretem młodszej wersji Tsukuyomi.

Miała wrażenie, że Tsukuyomi sprawił, że jej postać wydawała się mniej dojrzała, niż ją zapamiętała. Jednak podczas sceny, w której Tsukuyomi i Ruby grają razem jako młode Ruby i Ai, wydarzyło się coś intrygującego.

Ruby podniosła Tsukuyomi i nagle miała wizję ze swojej przeszłości. To wskazywało na związek pomiędzy Tsukuyomi i poprzednimi życiami bliźniaków.

Kiedy Tsukuyomi wcieliła się w rolę Aqua, wszyscy, łącznie z Kaną, uznali, że gra ją zbyt uroczo. Zapamiętali Aqua jako dojrzałego i utalentowanego w dzieciństwie.

Ale wszystko się zmieniło, gdy Kana i Ruby zaczęły uwielbiać Tsukuyomi, ponieważ bardzo przypominała im młodą Aqua. Gdy Aqua dołączyła do nich, manga ujawniła historię Tsukuyomi i jej związek z bliźniakami.

Znaczenie Tsukuyomi w poprzednich wcieleniach bliźniaków?

W poprzednich wcieleniach Aqua i Ruby byli znani jako Gorou i Sarina. Co ciekawe, Tsukuyomi był kiedyś wroną.

Kiedy Sarina przechodziła leczenie w szpitalu, natknęła się na ranną wronę. Szukała pomocy u doktora Gorou Amamiyi,…

Autor