Oshi No Ko – Bölüm 145: Tsukuyomi, Sarina ve Gorou Arasındaki Bağlantı

Oshi No Ko 145. Bölüm, gizemli karakter Tsukuyomi hakkında çok şey ortaya koyuyor. İlk rolüyle 15 Yıllık Yalanlar filmindeki rolüyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Ancak daha da önemli olan şey, hayranların Tsukuyomi’nin gerçek kimliğini ve onun Aqua ve Ruby ile olan bağlantısını Sarina ve Gorou olarak geçmiş yaşamlarından öğrenmesidir.

Son bölümde okuyucular, Ruby’nin doktor rolünden dolayı Melt’i övmesinin ardından Tsukuyomi’nin geri dönüşüne tanık oldular.

Bu, Tsukuyomi’nin ilk oyunculuk deneyimine hazırlanabileceğinin sinyalini verdi. Çocuklar başlıklı 145. Bölüm, Tsukuyomi’nin nihayet 15 Years of Lies filminde ilk kez sahneye çıkmasıyla bunu doğruladı.

Kana Arima (Kaynak: Yen Press)

Özellikle Aqua ve Ruby’nin çocukluk versiyonlarını oynamaya hazırdı. Ruby, Tsukuyomi’nin gençliğini canlandırmasından pek memnun değildi.

Tsukuyomi’nin karakterini hatırladığından daha az olgun gösterdiğini hissetti. Ancak Tsukuyomi ve Ruby’nin birlikte genç Ruby ve Ai rolünü oynadığı bir sahnede ilgi çekici bir şey oldu.

Ruby, Tsukuyomi’yi kaldırdı ve aniden geçmişinden bir görüntü gördü. Bu, Tsukuyomi ile ikizlerin önceki yaşamları arasında bir bağlantı olduğuna işaret ediyordu.

Tsukuyomi Aqua rolünü üstlendiğinde Kana dahil herkes onun çok tatlı oynadığını hissetti. Aqua’nın çocukluğunda olgun ve yetenekli olduğunu hatırladılar.

Ancak Kana ve Ruby, onlara genç Aqua’yı hatırlattığı için Tsukuyomi’ye hayran olmaya başlayınca işler değişti. Aqua onlara katıldığında manga, Tsukuyomi’nin geçmişini ve ikizlerle olan bağlantısını ortaya çıkardı.

Tsukuyomi’nin İkizlerin Geçmiş Yaşamlarındaki Önemi?

Aqua ve Ruby’nin önceki yaşamlarında Gorou ve Sarina olarak biliniyorlardı. İlginçtir ki Tsukuyomi eskiden bir kargaydı.

Sarina hastanede tedavi görürken yaralı bir kargaya rastladı. Doktor Gorou Amamiya’dan yardım istedi…

Autor