One Piece’te One Piece bayrağı nasıl alınır: East Blue Brawls – Roblox

İkonik One Piece anime hayranları için One Piece: East Blue Brawls’daki One Piece bayrağı, sahip olunması gereken mükemmel bir aksesuardır! Bayrağı ele geçirmek biraz zor olabilir, bu yüzden onu almanın en hızlı yolunu açıklamak ve kullanılacak en iyi silahlardan bazılarını tavsiye etmek için bu kılavuzu bir araya getirdim.

One Piece: East Blue Brawls bayrağı nereden alınır?

Prime Juegos’ın ekran görüntüsü

Bayrağı ele geçirmek için, seçtiğiniz silahı mümkün olan maksimum XP’ye çıkarmanız gerekecek; seviye 30. Bunu yapmak için savaşlarda yarışın ve kazanın! Savaşlar boyunca ilerlemenizi görebilir, seviye atlayana kadar ne kadar XP kaldığını bildirebilirsiniz. Oyuna başladığınızda tamamı One Piece’teki bir ana karakterden ilham alan beş farklı silah seçeneği arasından seçim yapabileceksiniz.

Pişirme Tavası – Sanji Üç Kılıç – Zoro Sakız Sakız Meyvesi – Luffy Sling Shot – Usopp Bo Asası – Nami

Seviye 30’a ulaştığınızda Lobiye dönün ve şuraya ışınlanın: Sonraki Dünyalar. Kuzeye doğru ilerleyin ve One Piece bayrağının parladığını göreceğiniz sol tarafa doğru ilerleyin. Basitçe bayrakla etkileşim kurun, ‘satın al’ı seçin (endişelenmeyin, size bir maliyeti olmaz) ve bayrak tamamen sizin olsun!

One Piece’te kullanılabilecek en iyi silah: East Blue Brawls

Kullanılabilecek en iyi silah Sakız Sakız Meyvesi. Bunu kullandığınızda kollarınız genişleyecek ve rakiplerinizi ezip geçecek. Verdiği hasar yüksektir ve genişleyerek geniş bir alanı kaplar, bu da birden fazla düşmanı aynı anda yenebileceğiniz anlamına gelir. Silahınız 30. seviyeye ulaşana kadar farklı dalgalar boyunca düşmanları öldürmeye ve yenmeye devam edin. Doğru silah ve iyi dövüş becerileriyle bayrağı çok kısa sürede alabileceksiniz.

Üç Kılıç, rakiplere yüksek hasar verdiği için kullanılabilecek başka bir harika seçenektir. Ancak kapladığı alan ve verdiği zarar Sakız Meyvesi kadar değildir.

One Piece Nedir: Doğu Mavisi…

Autor