Ogłoszono datę premiery Soulmask we wczesnym dostępie

Właśnie teraz deweloperzy podzielili się informacją o dacie premiery Soulmask we wczesnym dostępie. Wszyscy, którzy zamierzają wypróbować tę nową grę survivalową, będą musieli poczekać do 18 czerwca, kiedy gra będzie dostępna na komputerach osobistych.

Mieliśmy już okazję przetestować pierwszą wersję gry i w naszej zapowiedzi powiedzieliśmy, co myślimy o grze, podkreślając zarówno mocne strony, jak i rzeczy, które należy poprawić. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, zalecamy kontynuację czytania tego artykułu i naszej zapowiedzi.

Data premiery Soulmask

Soulmask może być mało znany, także dlatego, że przynajmniej do tej pory nie cieszył się zbyt udaną strategią marketingową, jesteśmy jednak pewni, że miłośnicy gatunku są świadomi jego istnienia. Jeśli nie jesteś wśród tych osób, w tym artykule podamy Ci kilka szczegółów, abyś wiedział, co otrzymasz, jeśli zdecydujesz się kupić grę.

Zacznijmy od tego, że Soulmask to gra survivalowa, w której naszej postaci udało się w nie do końca jasny sposób uciec z pewnego rodzaju rytuału, w którym sami byliśmy ofiarą ofiary. Incipit może sprawiać wrażenie innej gry, ale gwarantujemy, że podstawowe mechanizmy gier survivalowych są obecne. Tak naprawdę grę rozpoczniesz bez niczego i będziesz musiał eksplorować świat gry w celu zdobycia zasobów.

Eksploracja jest zatem praktycznie podstawą gry. Nie możesz ruszyć dalej bez eksploracji. Zostaniesz wezwany przede wszystkim do wykonania prostych zadań, które posłużą jako swego rodzaju samouczek, a następnie będziesz mógł wziąć udział w właściwej grze. Oczywiście przetrwanie nie będzie łatwe, więc musisz jak najszybciej zrozumieć specyficzną mechanikę gry Soulmask.

Weterani tego typu gier z pewnością mogliby mieć przewagę, ale Soulmask nie zawodzi…

Autor