Najlepsze wyposażenie do wykorzystania w aktualizacji Fortnite x Star Wars

Drugi sezon Fortnite Battle Royale, rozdział 5, był po prostu niespodzianką – a dodatek do współpracy z Gwiezdnymi Wojnami ponownie wprowadził do gry niektóre stare bronie, takie jak miotacze E-11. W połączeniu z niektórymi wcześniej istniejącymi rodzajami broni, oto kilka niezbędnych broni, które musisz mieć w swoim wyposażeniu, aby zmienić losy bitwy w Sezonie 2, Rozdział 5, Fortnite Battle Royale.

Najlepsza broń do wykorzystania we współpracy Fortnite x Star Wars

Poniżej znajduje się lista najlepszych broni do wykorzystania w aktualizacji Fortnite x Star Wars. Naturalnie, będziesz z nich częściej korzystać, jeśli użyjesz ich synergistycznie, więc oto kilka wskazówek.

Do walki na bliskim dystansie, Strzelba Strażnika Cerberusa I Miotacze E-11 pracować bardzo dobrze. Możesz nawet mieć SMG według twojego wyboru, ale biorąc pod uwagę obecną metę, trzymanie się tych dwóch broni powinno ci lepiej służyć.

W przypadku bitew na średnim i długim dystansie chcesz przełączać się między Mit magii wody i Wookie Bowcaster. Jeśli strzelasz tylko z jednego i całkowicie na nim polegasz, istnieje ryzyko, że zabraknie mu strzałów, a ty i tak możesz przejść na nową broń. Dlatego po każdych kilku trafieniach przełączaj się między dwoma mitami i unicestwiaj każdego, kto stanie ci na drodze. Nawet jeśli to Darth Vader ze swoim śmiercionośnym mieczem świetlnym!

Miotacze E-11

Od razu jednak pamiętaj o tym Miotacze E-11 mają humorystyczny rodzaj „brakujących strzałów”, mimo że są one całkiem przydatne w grze. Ponieważ ich przeładowanie nie wymaga czasu, doskonale nadają się do ciągłego nacisku. Być może zastanawiasz się, jaki jest najszybszy sposób jego uzyskania; odpowiedź znajduje się w najwyższym rogu mapy.

Obraz za pośrednictwem profesjonalnych przewodników po grach

Gdy dotrzesz do lokalizacji Dartha Vadera (zaznaczonej na powyższej mapie), możesz znaleźć Blastery E-11 pokonując szturmowców lub otwierając znajdujące się w tej lokacji skrzynie.

Wookie Bowcaster

Zrzut ekranu wykonany przez Prime Juegos Obraz za pośrednictwem Prime Juegos

Autor