Najlepsze sposoby na walkę z Tytanem na początku Final Fantasy VII Rebirth

Jeśli próbujesz znaleźć sposób na pokonanie Tytana w Final Fantasy VII Rebirth, jestem pewien, że wytarł podłogę twoją twarzą, gdy próbowałeś zdobyć jego Materię. Nie martw się jednak. Jest sposób, żeby go znacznie, znacznie osłabić.

Jak pokonać Tytana na początku Final Fantasy 7 Rebirth

Aby pokonać Tytana, należy najpierw zeskanować kryształy w jego Sanktuariach na Łąkach i wyposażyć się w materię Wiatru przed walką z nim. Tytan jest słaby przeciwko Wiatrowi, co oznacza, że ​​będziesz musiał często rzucać Aero, aby osłabić przywołanie. Jeśli uda ci się odblokować niższe poziomy trudności i zabrać ze sobą materię Wiatru, Twoje szanse na pokonanie tego przyzwania znacząco wzrosną.

Jak odblokować niższe trudności w walce z Tytanem w Final Fantasy 7 Rebirth

Zdjęcie: Atak fanboya

Aby zeskanować kryształy Tytana w jego Sanktuariach, musisz najpierw porozmawiać z Chadleyem na ranczu Chocobo Billa i aktywować pierwszą pobliską wieżę Renmawave. Im więcej wież aktywujesz, tym łatwiej będzie znaleźć wszystkie Sanktuaria i przeanalizować znajdujące się w nich kryształy. To powiedziawszy, aby zaoszczędzić trochę czasu, zlokalizowaliśmy je wszystkie i dodaliśmy do tego przewodnika.

Wszystkie lokalizacje Sanktuarium Tytanów w Final Fantasy 7 Rebirth

Istnieją trzy Sanktuaria Tytanów i dość łatwo je znaleźć. Zwykle znajdują się one w pobliżu innych punktów i pojawią się na mapie, gdy aktywujesz więcej Wież Remnawave.

Boski Intel 1: Alfa Sanktuarium Tytanów

Zdjęcie: Atak fanboya

Sanktuarium Tytanów α znajduje się na wschodnim wybrzeżu łąk, w pobliżu przystanku Chocobo i Wieży Remnawave.

Boski Intel 2: Sanktuarium Tytanów Beta

Zdjęcie: Atak fanboya

Sanktuarium Tytanów β jest nieco trudniejsze do znalezienia niż pozostałe dwa, ale niewiele. Znajduje się na obszarze wymiany na obszarze Grasslands i będziesz potrzebować chocobo, aby się tam dostać. Jeśli już trafiłeś na Opuszczony Dok, możesz po prostu…

Autor