My Hero Academia, 419. Bölümde ikonik Avengers: Endgame anını Aizawa’nın girişiyle yeniden yaratıyor

My Hero Academia, yaratıcısı Kohei Horikoshi’nin mangasındaki ustaca dünya inşası sayesinde günümüzün önde gelen süper kahraman serilerinden biri olarak duruyor.

Bir süper kahraman meraklısı olduğunu iddia eden Horikoshi, sıklıkla en sevdiği serilere saygı duruşunda bulunur. Yakın zamanda My Hero Academia’nın 419. bölümü Avengers: Endgame’e çarpıcı bir göndermeyle sona erdi.

Hayranların All For One’ın yeniden dirilişi ve Izuku’nun ciddi yaralanmaları da dahil olmak üzere bir dizi yoğun olaya katlandığı çalkantılı bir bölümün ardından okuyucular, Aizawa’nın da dahil olduğu yüreklendirici bir an yaşadı.

My Hero Academia’da Avengers: Endgame Referansı

“Aizawa bir portaldan çıkıyor ve diyor ki; Biraz geç kaldık”

HORİKOSHI, SANA BAKIYORUM. #MHA419 #bnha419 pic.twitter.com/l9xywvRltW

— ؘ (@sukistarboy) 3 Nisan 2024

419. bölümün son sayfalarında, Kaptan Amerika’ya benzeyen Aizawa, All For One’ın nihai formuna karşı verdiği savaşta Izuku’ya yardım etmek için takviyeler getiriyor. Aizawa’nın portalları tarafından yönlendirilen 1-A Sınıfı öğrencileri, Izuku’ya yardım etmek için acele ederken Aizawa, geciktiği için özür diler.

Bu sahne, Thanos’a karşı verilen kritik savaş sırasında çeşitli kahramanların portallar aracılığıyla güçlerini birleştirerek savaşın gidişatını değiştirdiği Avengers: Endgame’in önemli bir anını yansıtıyor.

Deku ve Hepimiz Birimiz İçin (Kredi: Kohei Horikoshi)

My Hero Academia, bu kahramanca yakınlaşmayı mevcut anlatı akışında kopyalamaya hazır görünüyor.

Mangayı güncel bilmeyenler için My Hero Academia, Shonen Jump uygulamasında mevcut serileştirmeye devam ediyor. Bu arada, animenin yaklaşan yedinci sezonu için beklentiler artıyor ve izleyiciler Crunchyroll’da birinciden altıncıya kadar olan sezonları takip edebiliyor.

Autor