My Hero Academia 419. Bölüm Birinin Son Hali İçin Her Şeyi Ortaya Çıkarıyor

My Hero Academia’daki heyecan verici savaş, hayranların heyecanla beklediği bir hesaplaşmada Izuku Midoriya’nın Tomura Shigaraki ile karşı karşıya gelmesiyle dramatik bir şekilde tırmandı.

All For One’ın nihai formu ortaya çıktığında riskler daha da arttı; bu, serinin son yayında çok önemli bir an oldu.

Beklenmedik bir şekilde Midoriya ve Shigaraki’nin zihinleri birleşti ve Deku’ya, rakibini yönlendiren gerçek motivasyonları anlamak için nadir bir fırsat tanıdı. Ancak bu netlik anı kısa sürdü.

Deku ve Hepimiz Birimiz İçin (Kredi: Kohei Horikoshi)

Her Şey Birimiz İçin Son Form

Midoriya’nın Shigaraki ile daha derin bir düzeyde bağlantı kurma girişimi başlangıçta işe yaramış gibi görünüyordu ve Shigaraki’nin yıkıcı yolundan vazgeçebileceğine dair bir umut ışığı sunuyordu.

Ancak bu buluş, All For One’ın bilincinin Shigaraki’de oyalandığının ve zamanını beklediğinin açığa çıkmasıyla hızla gölgelendi.

All For One’ın fiziksel bedeninin yok edilmesine rağmen Shigaraki’deki varlığı gücünü korudu ve kontrolü ele geçirmek için bir fırsat bekliyordu. O an, Shigaraki’nin savunmasının çöktüğü ve All For One’ın vücudunun tüm kontrolünü ele geçirmesine izin verdiği an geldi.

週刊少年ジャンプ19号本日発売📚

TVアニメ絶好調❗️&コミックス40巻発売❗️&人気投票結果発表❗️
表紙&巻頭カラーは『僕のヒーローアカデミア』🎉

センターカラーは『あかね噺』読切『サダオがいる家』『超巡!超条先輩』‼️

※今週の『ONE PIECE』は休載します

電子版👇https://t.co/3nRohLsMWR pic.twitter.com/WbwfAAkUOL

— 少年ジャンプ編集部 (@jump_henshubu) 7 Nisan 2024

My Hero Academia’nın 419. Bölümünde hikaye daha karanlık bir hal aldı; All For One, Shigaraki’nin zayıf noktalarından yararlanarak onun yönetimini sağlamlaştırdı.

Hepimiz birimiz için…

Autor