MW3 Sezon 3’te Marksmen Tüfekleriyle 20 Operatör Çifte Öldürme nasıl elde edilir

Modern Warfare 3’ün Haftalık Mücadeleleri, kulağa öyle gelmese de garip bir şekilde zor olabilir. Marksmen Tüfekleriyle 20 Operatörü Çifte Öldürmek, yüksek hasar profilleri nedeniyle o kadar da zor görünmüyor, ancak doğru kurulum olmadan ne kadar zahmetli olabileceğine şaşıracaksınız.

MW3 Sezon 3’te Marksmen Rifle ile 20 Operatör Çifte Öldürme mücadelesi nasıl tamamlanır?

İşleri başlatmak, bundan yararlanmak istiyorsun KVD Uygulayıcısı Yüksek güçlü yarı otomatik bir tüfek olduğundan bu zorluk için idealdir. Bu kombinasyon bu mücadele için idealdir çünkü bunu tamamlamak için çok hızlı bir şekilde öldürme yapmanız gerekir. Açıklık getirmek gerekirse, Operatör Çifte Öldürmeler, oyunculara karşı bir ila iki saniye içinde yapılan iki öldürmedir. Bu imalara rağmen, aynı anda iki oyuncuyu öldürmenize gerek yok.

Yapınız için öncelik veren eklentileri kullanın REKLAMLAR Ve Ateşe Sprint hız. Keskin Nişancı Tüfeklerinden farklı olarak, Nişancı Tüfekleri genellikle harika ADS ve Sprint to Fire hızlarıyla birlikte gelir; dolayısıyla bu iki istatistiğe odaklanan eklentiler, doğal oyun tarzını daha da güçlendirir.

Modern Warfare 3’teki diğer çoklu öldürme mücadelelerinde olduğu gibi, oyuncuları bir araya gelmeye teşvik eden haritalarda ve oyun modlarında oynamak istiyorsunuz, böylece arka arkaya öldürmeleri hızla gerçekleştirebilirsiniz. İdeal olarak oynamayı seçin küçük haritalar beğenmek Zula Evi, Sevkiyat, Et, Ve Das Haus. Bu haritaların hepsinde, sınırlı alan nedeniyle oyuncuların doğal olarak gruplanacağı üç basit şerit var.

Ek olarak, oynamak isteyeceksiniz Amaç oyun modları örneğin Egemenlik Ve Zor nokta. Bu modlarda, haritada her zaman tüm oyuncuları kendisine çekecek en az bir merkezi konum bulunur. Doğal olarak bu, oyuncuların noktalara doğru koştuğu durumlara yol açarak onları KVD’nizle hızlı bir şekilde yakalamanıza olanak tanır.

Bundan bahsetmişken, sen de istiyorsun kafa vuruşlarını hedefle KVD’yi kullanırken…

Autor