Monopoly Go Lucha Libre Ganimet Aşamaları ve 7-9 Mayıs 2024 Ödül Listesi

Tekel Lucha Libre Ganimeti’ne Gidiyor Etkinlik hızlı bir şekilde geri döndü ve bu sefer 7 Mayıs’tan 9 Mayıs 2024’e kadar farklı ödülleri var. Ancak küçük bir uyarı notu. Sancağın bu ikinci versiyonu teknik olarak Gece Hazineleri kazma etkinliği sırasında başlasa da, kilometre taşları listesinde bunun için hiçbir kazma jetonu sunmayacak. Daha detaylı bilgi vermek gerekirse, bu banner 08:00 PT’de başlar ancak Gece Hazineleri etkinliği 13:00 PT’de sona erer. Scopely’de zaman çizelgesinden sorumlu olan biz değiliz ama bazen işler böyle yürüyor.

Her halükarda, harika bir Sombrero tahtası jetonu olan 15. kilometre taşlarını almaya değer. Her zamanki 5 yıldızlı mor olanların yanı sıra çok sayıda 4 yıldızlı mavi çıkartma paketi de var. Bu Lucha Libre Ganimet pankartı aynı zamanda bir teslim alma etkinliğidir. Bu tür bir etkinliğin kilometre taşları listesine ulaşmak için çok fazla zar harcamak çok kolaydır, bu nedenle hepsini elde etmek için x1000 High Roller çarpanına dikkat etmek size kalmıştır. Bu ana etkinlik yalnızca önümüzdeki iki gün içinde gerçekleşecek ve 9 Mayıs’ta 08:00 PT / 11:00 ET’de sona erecek. İşte iOS ve Android’de Monopoly Go için ikinci Lucha Libre Loot banner’ının ödülleri ve ödülleri.

7 Mayıs’tan 9 Mayıs’a kadar Monopoly Go Lucha Libre Loot’un kilometre taşları neler?

7 Mayıs’tan 9 Mayıs’a kadar olan Monopoly Go Lucha Libre Loot pankartı daha kısa 43 kilometre taşına sahip. Bununla birlikte, etkinlik boyunca pek çok çıkartma paketi mevcut ve etkinlik sonundaki 8000 bedava zar atışı, oraya ulaşmak için harcayacağınız zarların bir kısmını geri almanın iyi bir yoludur.

5 Etkinlik Puanı – 1 Yıldızlı Yeşil Çıkartma Paketi 10 Etkinlik Puanı – 30 Bedava Zar Atma 15 Etkinlik Puanı – Nakit 40 Etkinlik Puanı – 75 Bedava Zar Atma 20 Etkinlik Puanı – 1 Yıldızlı Yeşil Çıkartma Paketi 25 Etkinlik Puanı – 125 Bedava Zar Atma 30 Etkinlik Puanları – 2 Yıldızlı Sarı Etiket…

Autor