Monopoly Go Lucha Libre Ganimet Aşamaları ve 3-5 Mayıs 2024 Ödül Listesi

Tekel Lucha Libre Ganimeti’ne Gidiyor etkinliği, Gece Hazineleri hazine avı mini oyunu sırasındaki ilk pankarttır. Ve şans eseri aynı zamanda çok cömerttir. Kilometre taşları listesinde Gece Hazineleri için büyük miktarda kazma jetonu bulacaksınız. Muhtemelen burada kazandığınız son kazmayı (ve Great Guac Off turnuvasını) tüm bulmaca ızgaralarını geçmek için kullanacaksınız, ancak fazla kazmalar, kazma mini oyunu tamamlandığında zarlara dönüştürülecek. Ayrıca her zamanki gibi ödüllerin arka tarafında üç adet 5 yıldızlı mor çıkartma paketi bulacaksınız.

Lucha Libre Ganimet pankartı bir teslim alma etkinliği ve sadece bir hafta önceki Yıldönümü Müzayedesi etkinliğinin de bir tanesi olması nedeniyle bu biraz sürpriz oldu. Tahtadaki her toplayıcıyı almak çok fazla zar gerektirebilir, özellikle de x1000 High Roller çarpanını kullanıyorsanız, bunun farkında olun. Bu etkinlik yalnızca iki gün sürecek ve 5 Mayıs 2024’te 8:00 AM PT / 11:00 ET’de sona ermesi planlanıyor, bu da kazma mini oyunu sırasında en az bir pankartın daha olacağı anlamına geliyor. Mobil platformlarda Monopoly Go için Lucha Libre Loot ana etkinliğinin kilometre taşları ve ödülleri burada.

3 Mayıs’tan 5 Mayıs’a kadar Monopoly Go Lucha Libre Loot’un kilometre taşları neler?

3 Mayıs’tan 5 Mayıs’a kadar sürecek olan Monopoly Go Lucha Libre Loot pankartı toplam 48 dönüm noktasına sahip olacak. Tüm bunların üstesinden gelmek size Gece Hazineleri için 15.000 bedava zar atışı ve 203 kazma jetonu kazandıracak.

5 Etkinlik Puanı – 3 Gece Hazinesi Kazma Jetonu
5 Etkinlik Puanı – Nakit 10 Etkinlik Puanı – 1 Yıldızlı Yeşil Çıkartma Paketi 75 Etkinlik Puanı – 125 Serbest Zar Atma 15 Etkinlik Puanı – 4 Gece Hazinesi Kazma Jetonu
15 Etkinlik Puanı – 1 Yıldızlı Yeşil Çıkartma Paketi 20 Etkinlik Puanı – 5 Gece Hazinesi Kazma Jetonu
25 Etkinlik Puanı – 10 Dakikalık Kira Çılgınlığı Takviyesi 150 Etkinlik Puanı –…

Autor