Mayıs 2024 Monopoly Go Wheel Takviye Programı: Bir Sonraki Dünya Bankası Bugün Ne Zaman?

Monopoly Go Wheel Boost programı Mayıs 2024 için ekstra çıkartma toplamak çok önemli olacak. Geçtiğimiz ay, önemli yükseltmelerin fiyatlarında önemli ölçüde indirim sağlayan ve ev satın alarak WB dönüşleri biriktirmeyi kolaylaştıran İnşaatçılar Bash’in ilk kez sahneye çıktığı görüldü. Bununla eşleştirilebilecek en önemli destek hala Çıkartma Patlaması’dır, ancak bunu görmek hala nadirdir ve fazladan zara ihtiyacınız varsa Landmark Rush (veya Board Rush). İşte Monopoly Go için bir sonraki Wheel Boost’un Mayıs 2024’te iOS ve Android’e ne zaman geleceği.

Mayıs 2024 için Monopoly Go Wheel Boost programı nedir?

Monopoly Go için 1 Mayıs – 31 Mayıs 2024 tarihleri ​​arasındaki Wheel Boost programı aşağıdadır. Her giriş size WB takviyesinin ne kadar süreceğini ve bunu tetiklemek için oyunda oturum açabileceğiniz zaman penceresini söyleyecektir. Çoğu Çark Takviyesi genellikle 20 veya 30 dakika sürer.

4 Mayıs 18.00 PT – 5 Mayıs 12.00 PT arası – 30 Dakikalık Çark Takviyesi
2 Mayıs 03:00 PT – 06:00 PT arası – 30 Dakikalık Çark Takviyesi
1 Mayıs 12:00 PT – 06:00 PT arası – 30 Dakikalık Çark Takviyesi

Yukarıda belirtilen programı birkaç günde bir güncellemeyi planlıyoruz, özellikle de yaklaşan takviyeler hakkında daha fazla bilgi edindiğimizde.

Genel net değeriniz özellikle düşük olduğunda Wheel Boost’u kullanmak daha kolaydır. Net değeriniz 25.000 veya daha yüksek olduğunda panoları tamamlamak çok fazla paraya mal olur. Yani bu parayı Wheel Boost fırsatları için biriktirmek isteyip istemediğinize kalmış. Bazen, belirli alanlara iniş yapabilmek için tahta tamamlamalarını kaydetmek daha iyidir, çünkü bir tahta tamamlandıktan sonra jetonunuzun Go alanında sıfırlanması, yeni uçak modu numarası için kullanışlıdır.

Her halükarda, Wheel Boost’tan yararlanmak, mevcut albüm için 1 yıldızdan 3 yıldıza kadar tüm çıkartmaları kazanmanın iyi bir yoludur. Aynı zamanda fazladan yıldız kazanmanın da sağlam bir yöntemidir, gerçi morun değeri…

Autor