LoLdle Answers: wszystkie tryby i bez spoilerów (2 maja)

LoLdle to ostateczny test wiedzy o ciekawostkach League of Legends. Czasami jednak będziesz musiał odgadnąć cytat bohatera lub umiejętność, której nigdy wcześniej nie słyszałeś ani nie widziałeś. Przygotowaliśmy więc dla Ciebie coś w rodzaju koła ratunkowego. Tu są dzisiejsze odpowiedzi LoLdle dla każdego trybu gry.

LoLdle Odpowiedzi na dziś

Wskazówki do dzisiejszych odpowiedzi LoLdle

Klasyczny

Płeć: Kobieta Pozycja: Spód Gatunek: Nieumarły Ratunek: Mana Typ zakresu: Dystansowy Region: Camavor, Wyspy Cienia Data wydania: 2014 Cytat: „Zobaczmy, ile włóczni jesteś w stanie wytrzymać!” Umiejętność: Strażnik (W) Skóra: Mistrzostwa

Emoji

Kolejka górska Bumerang Śmierć Do Wskrzesić

Poprzednie odpowiedzi LoLdle w tym miesiącu

1 maja – Taric, Lulu, Nami (W), Taliyah, marka domyślna

Co to jest LoLdle?

Źródło obrazu: Zrzut ekranu wykonany przez Twinfinite

LoLdle to quiz o tematyce League of Legends, inspirowany Wordle, w którym musisz odgadnąć odpowiedzi w pięciu różnych kategoriach, którymi są:

Klasyczny – Zgadnij bohatera (otrzymasz wskazówki dotyczące jego płci, daty premiery, przynależności itp.) Cytat – Zgadnij mistrza na podstawie jego cytatu w grze. Umiejętność – Odgadnij zdolność na podstawie jej ikony w interfejsie użytkownika i tego, jaka to zdolność (P, Q, W, E, R). Emoji – Zgadnij bohatera na podstawie kilku opisujących go emoji. Pluśnięcie – Zgadnij bohatera i jego skórkę na podstawie portretu.

To koniec dzisiejszych łamigłówek i odpowiedzi LoLdle. Jeśli spodobał Ci się ten poradnik i chcesz dowiedzieć się więcej o League of Legends lub innej grze, sprawdź resztę Twinfinite. Dla Twojej wygody dodaliśmy także linki do powiązanych artykułów poniżej, więc sprawdź je.

Twinfinite jest wspierany przez naszą publiczność. Dokonując zakupów za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską. Ucz się więcej

Dołącz do rozmowy

Autor